Váš košík je prázdný
[dartynji grán klasik]
175 Kč
233 Kč/l
Získejte lepší cenu Nakupte nad 6 000 Kč s DPH a získejte lepší cenu 167 Kč
Zobrazit dostupnost v 14 prodejnách Doručení: 14. 5. v Praze, 15. 5. po celé ČR, 18. 5. ve výdejních místech Zásilkovny Skladem > 200 ks
Kód produktu: 379201
| Země původu: | Francie |
|---|
Zlatavé víno se zářivými odlesky a jemnými bublinkami. Ve vůni květinové tóny, hroznová šťáva a náznak medu. Chuť hladká, ovocná, svěží a živá.
| Obsah alkoholu: | 0 % |
|---|---|
| Objem: | 0,75 L |
| Obsah cukru: | Suché |
| Druh vína: | Šumivá vína |
| Konzumace: | do 3 let |
| Počet v kartonu: | 6 ks |
| Kategorie, třída: | 3 |
| Intenzita: | 4 |
| Složení: | obsahuje siřičitany |
| Energetická hodnota: | 109 Kj / 26 Kcal |
|---|---|
| Sacharidy: | 6,4 g |
| z toho cukry: | 5,8 g |
| Tuky: | < 0,5g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | < 0.1 g |
| Bílkoviny: | < 0.5 g |
| Sůl: | < 0,01 g |
Dealkoholizované šumivé víno, oxid uhličitý, konzervant E-242, oxid siřičitý, stabilizátor arabská guma