Prémiový španělský gin Cubical díky charakteristickému hranatému tvaru láhve nemůžete přehlédnout. Uvnitř se skrývá gin elegantní, vyvážené chuti, který si můžete vychutnat samotný, nebo jako součást míchaných nápojů.

London Dry Gin Cubical – gin s dotekem buddhovy ruky

Gin Cubical v charakteristické lahvi ve tvaru krychle se destiluje v britském lihovaru Langley, založeným v Birminghamu v roce 1920. Poté putuje do palírny William & Humbert, kde získává svou charakteristickou chuť a to díky široké škále pečlivě vybraných, 100% přírodních rostlinných složek. Díky nim ginům Cubical právem náleží přívlastek botanical. Jeho hlavní přísadou je unikátní citrus zvaný Budhova ruka, jehož silná, nasládlá kůra je bohatá na esenciální oleje a jeho chuť není tak hořká jako u jiných citrusů. Název získal díky svému neobvyklému tvaru připomínajícímu lidské prsty. Používá se také jako náboženská obětina v buddhistických chrámech.

buddhaCitrus zvaný Budhova ruka je součástí ginů Cubical. Zdroj: https://www.facebook.com/GINCUBICAL

Druhy ginů Cubical

V nabídce najdete Cubical Premium London Dry Gin, Cubical Ultra Premium London Dry Gin, Cubical Kiss a Cubical Mango. Horkou novinkou společnosti William & Humbert je Esence Budhovy ruky (Agua De Buda) s obsahem alkoholu 49 %. Používá se jako sprej na zástřik sklenice při přípravě míchaných ginových drinků, jako například Gin & Tonik. Esence nápoj krásně provoní a dodá mu zcela nový rozměr.


Pusťte si online degustaci na téma Cubical London Dry Ginů s Martinem Chvátalem

Namíchejte si osvěžující drinky Cubical

Kromě obligátního koktejlu Gin & Tonic si můžete z ginů Cubical namíchat svěží koktejl Cubi May, působivě modrý Fulltonic de Cubical Ultra Premium Ados, nebo třeba Fulltonic Cubical Premium Ados. Jeho příprava je snadná, přesvědčte se sami:


Fulltonic Cubical Premium Ados