Váš košík je prázdný
Kód produktu: 6147799
| Země původu: | Itálie |
|---|---|
| Vinařská oblast: | Italská vína Piemonte |
Ve vůni se objevují bílé květy a broskev, na patře pak typické jemné tóny citrusových plodů v kombinaci s jemnou mineralitou.
| Objem: | 0,75 L |
|---|---|
| Obsah cukru: | Suché |
| Druh vína: | Bílé víno |
| Konzumace: | ihned |
| Ročník: | 2024 |
| Archivace: | 2-4 roky |
| Počet v kartonu: | 6 ks |
| Kategorie, třída: | 3 |
| Intenzita: | 4 |
| Složení: | obsahuje siřičitany |
| Energetická hodnota: | 306 KJ / 73 Kcal |
|---|---|
| Sacharidy: | 1 g |
| z toho cukry: | 0,3 g |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Bílkoviny: | 0 g |
| Sůl: | 0 g |
Hrozny, zahuštěný hroznový mošt, stabilizátory (obsahuje polyaspartát draselný a/nebo arabská guma), regulátory kyselosti (obsahuje kyselina citronová a/nebo kyselina L-(+)-vinná a/nebo kyselina jablečná (D,L-; L-)), konzervanty (siřičitany), antioxidanty (kyselina L-askorbová)