Výjimečná whiskey Connemara se chlubí tím, že je dnes jedinou, běžně dostupnou nakouřenou (peated) irskou single malt whiskey. Od roku 2012 nasbírala více než 20 medailí na významných soutěžích lihovin.

Objevte hedvábnou chuť whisky Connemara

Irská whiskey Connemara Peated Single Malt pochází z palírny Cooley, kterou vlastní John Teeling a vyrábí se zde již od roku 1987. Při její výrobě se k destilování používá pouze irský ječmen a voda z místních hor. Zraje ve skladech staré palírny Locke´s. Proces výroby je inspirován uměním sušení sladovnického ječmene nad rašelinovými ohni pocházejícím z 18. století. Whiskey Connemara má díky tomu výraznou rašelinovou vůni, která jí dodává jemná kouřovost a hedvábně hladkou, sladkou chuť. Komplexní rašelinová příchuť a jemná, sladká chuť sladu z ní činí skutečně jedinečnou irskou whiskey. Pod značkou Connemara najdete Connemara Original Peated Single Malt Whiskey, Connemara 12 Year a Connemara Cask Strength.

Connemara Peated Single Malt Whiskey

Connemara Peated Single Malt Whiskey je prémiová, dvakrát destilovaná irská whiskey skotského typu. Má lehké aroma s typickými kouřovými a rašelinovými tóny, hedvábně hladkou chuť, na kterou navazuje komplexní, vyvážený závěr se stopami vanilky. 


Degustace Peated Single Malt Irish Whiskey Connemara