Objevte karibské rumy Capitan Bucanero z Dominikánské republiky.

Dominikánské rumy Capitan Bucanero

Karibský rum Capitan Bucanero vyrábí společnost Bucanero sídlící v Dominikánské republice. Historie výroby rumů zde sahá až do první poloviny 18. století. Dominikánská republika je producentem té nejkvalitnější cukrové třtiny, která je základem pro prvotřídní rumy. Vyrábí se zde desítky rumů té nejvyšší kvality a rum je zde dokonce národním nápojem. Není proto divu, že rumy Capitan Bucanero jsou pro svou jemnost a hedvábnou lehkost oblíbené po celém světě.

Capitan Bucanero Elixir Dominicano 7 aňos

Vaší pozornosti by neměl uniknout zejména rum Capitan Bucanero Elixir Dominicano, který vás očaruje svou jemnou karamelovou vůní, tmavě jantarovou barvou, elegantní chutí a hedvábnou konzistencí s tóny medu a poměrně dlouhou dochutí. Přímo hedvábné lehkosti bylo docíleno výběrem cukrové třtiny té nejvyšší kvality, fermentací cukrové melasy v tropickém klimatu, obzvláště jemným destilačním procesem a následným sedmiletým zráním v sudech z amerického bílého dubu a v neposlední řadě mícháním za dohledu mistrů v oboru. Rum Capitan Bucanero Elixir se výborně hodí do míchaných nápojů, ale i na běžné popíjení. Vychutnáte si ho jako aperitiv nebo digestiv, s ledem či bez, a zástřikem limetkové šťávy. V kombinaci se zázvorovou limonádou získáte perfektní long drink.

Capitan Bucanero Elixir DominicanoCapitan Bucanero Elixir Dominicano. Zdroj: https://www.facebook.com/Capitan.Bucanero.CZ/photos/1055365324933563