Tento produkt již není dostupný. Mohly by se vám ale líbit podobné produkty.

Bruichladdich Classic Laddie 0,7l + sada 2 sklenic

Do oblíbených

100% (1)

  • Získejte dárek navíc, sadu 2 originálních sklenic Bruichladdich: k Bruichladdich Classic Laddie 0,7l dostanete 2 originální skleničky značky Bruichladdich v hodnotě 300 Kč. Akce je určena pro koncové zákazníky, není určena pro velkoobchody a gastro podniky.
  • Zlatavá barva, ve vůni můžete cítit čerstvě utržené luční a třešňové květy. Chuť je uhlazená s dozvukem zralého ovoce. Nerašelinová skotská single malt whisky z palírny Bruichladdich.

Bruichladdich Classic Laddie 0,7l + sada 2 sklenic

Novinka

Složení tohoto balíčku

Hodnocení a komentáře (1)

100%

Za každý komentář, který napíšete získáváte 10 Bobulí.
Bobule můžete využít na další nákupy! Hodnotit mohou přihlášení uživatelé.
Ověřený zákazník - zveřejněná recenze pochází od spotřebitele, který zboží skutečně zakoupil, zákazníkovi posíláme speciální formulář.
Neověřený zákazník - nezajišťujeme, že zveřejněná recenze pochází od spotřebitele, který produkt skutečně zakoupil.

  • Ověřený zákazník

    Tomáš Starý , hodnocení: 100%

    24.04.2022

    Výborná skotská whisky. Ze zkoušení amerických i irských whisky se nakonec vždy rád vrátím k drsné, ale půvabné chuti od Bruichladdich.

Ohodnoťte toto zboží


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáře vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Bruichladdich Distillery CO Ltd.

Ne každá whisky z ostrova Rhinns of Islay musí být nakouřená a single malt whisky Bruichladdich je toho důkazem. Ve stejnojmenné palírně ctí terroir a váží si všech lidí, kteří se na výrobě jemné whisky z drsného ostrova podílejí. Přečtěte si víc o pohnuté historii palírny Bruichladdich a hlavně ochutnejte.

Více o výrobci

Ochutnejte další produkty od výrobce

Všechny produkty

Mohlo by se vám také líbit