Blog Global Wines & Spirits

Svět filmu za doprovodu Moët & Chandon

Slyšíte to? To je symfonie vyvážené směsi 3 odrůd vína v podobě Moët & Chandon Imperial Brut. 45 % Pinot Noir, 35 % Pinot Meunier a 20 % Chardonnay dávají dohromady harmonickou ovocnou chuť, která vznikla přidáním Pinot Noir v závěrečné fázi dlouhého zrání. Šampaňské Moët & Chandon Imperial Brut vás osloví rozmanitou a přitom vyladěnou paletou chutí bělomasého ovoce, doplněnou tóny citrusů a angreštu. Tak na co ještě čekat?

Svět filmu za doprovodu Moët & Chandon Moët & Chandon

Šampaňský dům oslavující již více než 275 let, je uznáván za svoji velkolepost a velkorysost v umění oslav známé jako „savoir-fête“. Od samého počátku existence Hollywoodu se stalo filmovým šampaňským. Po téměř dvě desetiletí je toto nejoblíbenější šampaňské světa také oficiálním šampaňským Zlatých glóbů a Cen americké filmové akademie.

Obrázky pro blog (1)Moët & Chandon založil tradici červeného koberce ve světě kinematografie a nechybí při celosvětově významných filmových premiérách a mezinárodních filmových festivalech v Berlíně, Benátkách a San Sebastianu. V České republice je nerozlučně spjato s Mezinárodním filmovým festivalem Karlovy Vary.

Obrázky pro blog

Toast for Cause

Oficiální šampaňské Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, Moët & Chandon, již tradičně přináší do festivalového života rituál hollywoodských hvězd, oblíbenou filantropickou iniciativu „Toast for a Cause“, tedy „Přípitek na dobrou věc“. Tato iniciativa Moët & Chandon poskytuje nejen hvězdám karlovarského festivalu platformu, aby mohly přispět na vybranou charitativní organizaci. Letos se Moët & Chandon spojil s Nadací Jakuba Voráčka, neziskovou organizací zaměřenou na podporu osob s roztroušenou sklerózou mozkomíšní. Tento rituál, který je spojen s filmovým světem a je znám například z udílení Zlatých glóbů v Los Angeles, zahájí tradičně na MFF v Karlových Varech samotný prezident festivalu Jiří Bartoška.

Moët & Chandon Brut Impérial