Blog Global Wines & Spirits

ÚNOR: suchý nebo extra suchý?

Rozhodli jste se, že si chvilku odpočinete od alkoholu a naordinovali jste si suchý únor? Objevte naši nabídku nealkoholických vín a sektů. Pro všechny ostatní tu máme ještě extra suchý únor! Se speciální nabídkou našeho „Extra Dry“ Prosecca.

Ani kapka alkoholu

Suchý únor se stal fenoménem, kdy si lidé dobrovolně na jeden měsíc odpírají alkohol za účelem posílit svou vůli a ozdravit tělo. I když my se těchto akcí z profesionálních důvodů neúčastníme, tak rádi tyto ambice podpoříme. Ať už se jedná o jeden večer, měsíc nebo životní etapu, máme pro vás nabídku nealkoholických vín, díky kterým nikdy nevypadnete ze společenského dění.

 

Prozkoumat všechna nealko vína

 

Torres NATUREO

Víno, které má 0,0 % alkoholu a přitom si zachovává svou aromatiku a chuť. Natureo je pravé víno, ale dealkoholizované! Bylo vyrobeno klasickou fermentací v nerezových tancích z hroznů révy vinné a poté z něj byl fyzikálními procesy odstraněn alkohol. Vše dobré v něm ale zůstalo a vy si tak můžete vychutnat sklenku vína bez výčitek.

Ochutnat můžete hned 4 druhy:

INTRANET_PDF_NAT_Sparkling_id_82691

Torres Natureo Sparkling

dealkoholizované víno s přidaným oxidem uhličitým


  • Bledě žlutá barva s živým a intenzivním perlením.
  • Delikátní květinová vůně s exotickými ovocnými tóny banánu, kokosu a tropického ovoce. Svěží chuť zelených jablek s příjemnou kyselinou na patře.
  • Podávejte vychlazené na 8–10°C.
  • Odrůda Muscat of Alexandria

Bottega ZERO

I italská značka, která se specializuje na výrobu prémiového Prosecca a sektů, si uvědomuje, že alkohol je třeba z jakýchkoliv důvodů čas od času vynechat a přichází tak s novou řadou Bottega Zero. Dva perlivé sekty jsou stejně jako předchozí čtveřice původně vyrobené jako klasické víno a později zbaveny alkoholu. Oproti značce Torres jsou sladší a více ovocité. Posuďte však sami:

 

Prosecco „EXTRA DRY“

Pokud vás suchý únor netrápí, udělejte si s námi „Extra Dry“ únor!

Objevte naši o kapku sušší nabídku v podobě extra dry prosecca. Pozor ale na doslovný překlad. Extra Dry v případě Prosecca neznamená extra suché! Naopak - Extra Dry označuje vyšší zbytkový cukr. Pokud chcete suché prosecco, sáhněte po označení Brut nebo Extra Brut.

Zajímavost: Oblíbený sekt Bohemia Sekt Demi Sec, obsahuje 40 g cukru na litr. Ve srovnání s ním tak může i prosecco s označením „extra dry“ působit jako suché.

 

Prozkoumat kategorii Prosecco

 

Ať už držíte únor ve stylu "suchý únor" nebo "extra dry", připíjíme vám na zdraví a těšíme se na vaše objednávky.