Blog Global Wines & Spirits

Ochutnejte skvělé likéry na našich prodejnách

Zastavte se na kteroukoliv naši prodejnu a ochutnejte lahodné likéry od Bottegy a Mozarta. Překvapí vás lahodnou chutí a krásně krémovou konzistencí.

Krémové likéry jsou ideální pro pití jak samostatně, tak s ledem. Můžete si je přidat do kávy nebo použít při přípravě rozmanitých koktejlů. Navíc jsou skvělým dárkem, pokud chcete potěšit své blízké. Vybírejte z pestré nabídky těch nejlepších likérů.

A protože nechceme, abyste nakupovali pouze očima, na všech našich prodejnách nyní můžete zdarma ochutnat všechny likéry Bottega a likéry Mozart Chocolate Cream a Pumpkin Spice.

Na prodejnu

Představujeme letošní novinku: italské likéry Bottega

Krémové likéry jsou výsledkem pečlivého výběru surovin v kombinaci s desítkami let zkušeností společnosti Bottega. Krémy jsou jemné a sametové na jazyku, mají jedinečnou chuť a svěží, aromatické likéry.

bottega - pistacchio

Historie značky Bottega začíná v roce 1977 výrobou grappy – italské pálenky z vína, kdy Aldo Bottega společně se svou manželkou Rosinou zakládají palírnu ve městě Pianzano di Godega v provincii Treviso. Po smrti zakladatele Alda Bottegy se ředitelem společnosti stává jeho syn Sandro s podporou své sestry Barbary a bratra Stefana. Během několika let se jim daří proslavit společnost díky inovativnímu systému destilace, který dokáže zredukovat množství alkoholu v grappě a dává tak pálence jemnější a sofistikovanější chuť.

V roce 1987 se ke značce Bottega připojuje značka Alexander, která vyrábí první foukané skleněné láhve. Palírna se začíná proslavovat i za hranicemi Itálie a v roce 1992 se rozšiřuje o vinařství

Likéry Bottega jsou doplněny právě o proslulou grappu této společnosti. Můžete vybírat hned z 5 skvělých příchutí.

Bottega_Pistacchio_liquer_Helca

Bottega Liquore Pistacchio Cream


Krémový likér vyznačující se intenzivní vůní pistácií. Pistácie, které se sklízejí výhradně na Sicílii, se zpracovávají tradiční metodou na pastu, která zachovává všechny jejich cenné senzorické vlastnosti. Tato pasta se pak odborně smíchá s alkoholem, vodou a cukrem, čímž vznikne krémový, kulatý, sametový likér s intenzivní opojnou vůní sicilských pistácií.

Bottega Tiramisu_liquer_Helca

Bottega Liquore Tiramisu Cream


Kvalita a přísný výběr surovin, italská cukrářská tradice a desetiletí zkušeností společnosti Bottega se setkávají, aby vytvořily výjimečný produkt. Tiramisu je krémový likér, příjemně sladký a s mírným obsahem alkoholu, vyznačující se nezaměnitelnou chutí známého dezertu původem z Trevisa.

Bottega_Raspberry_liquer_Helca

Bottega Liquore Raspberry Cream (maliny se smetanou)


Maliny se několik dní macerují ve vodě a alkoholu. Následnou destilací vzniká zcela přírodní substance bohatá na typické aroma tohoto voňavého bobulovitého ovoce. Spojením s mléčnou smetanou vytváří příjemně jemnou strukturu, která pohladí chuť a zvýrazní typickou a delikátní chuť malin.

Bottega_Nero_Helca

Bottega Liquore Cioccolato Nero (čokoláda)


Kakao, které je základem Nero Bottega, pochází z rostliny, jejíž botanický název zní "Theobroma" neboli "potrava bohů", a je hlavní složkou tohoto vynikajícího likéru. Spojením kakaa s alkoholem vzniká nápoj vyzdvihující chutě hořké čokolády. Díky technice míchání je krémový a jemný a podmaní si i ty nejvybranější chuťové buňky.

Bottega_Fior_di_Latte_liquer_Helca

Bottega Liquore Fior di Latte (bílá čokoláda)


Krémový, příjemně jemný likér se středním obsahem alkoholu. Vyznačuje se intenzivní vůní bílé čokolády a chuti s tóny mléka, másla, vanilky a sušenek. Se závěrečným nádechem grappy získává Fior di latte speciální aromatičnost.

liquers GWS

Rakouské čokoládové likéry Mozart

Likéry s tradicí přesahující 60 let. Destilerie se nachází v Salzburku, rodném městě Wolfganga Amadea Mozarta, odkud pocházejí všechny vyrobené likéry Mozart. 

K výrobě špičkových likérů jsou zapotřebí ty nejlepší suroviny. Výrobní proces proto začíná právě u výběru těch nejlepších surovin, jako je kakao, cukrová řepa a bourbonská vanilka. Celkový dojem je doplněn jedinečným balením v kulaté lahvi a luxusnímu obalu. Žádná lahev není stejná, jelikož fóliový obal se vždy mírně liší. Balení tak připomíná čokoládovou pralinku. 

Vybírat můžete z 5 lahodných příchutí., na prodejnách pak můžete ochutnat Mozart Chocolate Gold Cream a Chocolate Pumpkin Spice Liqueur. 

Mozart-Chocolate_novy_2021_​​

Mozart Chocolate Gold Cream


Krémový likér vyrobený z čerstvé smetany, tmavé belgické čokolády, dvou druhů kakaa (Forastero z Afriky a Trinitario z Karibiku), originální bourbonové vanilky, destilátu z cukrové třtiny a cukru.

swsk_19_0164_pumpkin_spice_500ml_bottleshot​​

Mozart Chocolate Pumpkin Spice liqueur


Tento krémový likér je vynikajícím podzimním nápojem. Představte si jej jako perfektní Halloweenské dýňové latté s přísadou koření anebo jako dýňový koláč ve sklenici. Podávejte jej mírně nachlazený. Je to rovněž skvělý základ pro koktejly nebo k dochucení dezertů.

 

Ať už vyberete likér jakýkoliv, přejeme Vám, ať chutná. 

Těšíme se na Vaši návštěvu na našich prodejnách. 

 

Na prodejnu