Aktuality Global Wines & Spirits

Pink Party 2023

Legendární Pink Party je tady! Již podeváté se můžete těšit na jedinečnou akci, kde růžové víno poteče proudem a o zábavu nebude nouze. Poznamenejte si datum 17. 8. do svých kalendářů a nalaďte se s námi na růžovou vlnu! Více informací v našem článku.

Pink Party

Více než 70 druhů nachlazených růžových vín, bohatý raut, fotokoutek a neopakovatelná atmosféra Občanské plovárny. 

  • Datum: 17. 8. 2023
  • Čas: 18:00 – 0:00
  • Místo: Občanská plovárna, U Plovárny 1, 118 00 Praha 1
  • Dress code: pink casual
  • Cena vstupenky: 1.499 Kč

V ceně vstupenky je zahrnuta neomezená konzumace všech růžových vín, dále nealko a bohatý raut. Všeho, co hrdlo ráčí. Těšit se můžete na DJ a živou kapelu.

Vstupenky již nejsou k dispozici

Co na sebe?

Pink Party je jedinečná svou růžovou barvou a nezaměnitelnou atmosférou, kterou nám nám pomáháte dotvářet právě vy svým outfitem a růžovými doplňky. I letos tak nepodceňte přípravy a vylaďte se do odstínů růžové. Akce je neformálně elegantní a koná se venku se zázemím vnitřních prostor. Upravte tak prosím svůj dress code, abyste se cítili pohodlně a zároveň zářili růžovou barvou.

pink party dress code (1)

Na co se můžete těšit? Na vany plné vína!

Nejprve vás přivítáme růžovým welcome drinkem a poté můžete ihned naskočit na růžovou vlnu vín. Stejně jako každý rok, i letos se můžete těšit na vany plné vína zasypané ledem. Čeká na vás více jak 70 druhů růžových vín. S výběrem vám rádi poradí naši zaměstnanci a hostesky, ze zkušenosti ovšem víme, že si hravě dokážete poradit i sami. Ochutnávat můžete neomezeně po celý večer. 

Kromě skvělých vín se můžete těšit na vytříbený raut, jehož součástí budou studené předkrmy, menu z grilu, salátový bar a skvělé dezerty. 

9077 9078

Jak vypadala Pink Party v předešlých ročnících?