Aktuality Global Wines & Spirits

Pink Party 2019 s GWS

Co se vám vybaví, když se řekne růžová? Brýle, růže, cukrová vata… no a přece – víno! Letošní srpen bude nabitý růžovou atmosférou díky 5. ročníku Pink Party s Global Wines & Spirits. Přijďte se s námi na jeden večer zbláznit do růžového vína a uvolnit se od běžné šedi velkoměsta.

Velkolepost s růžovým nádechem

Že si sebe v růžové nedokážete představit? Nic si z toho nedělejte, tahle party jí sice bude prošpikovaná, ale bude hlavně uvolněná, živá a plná zábavy. Celkový dojem završí originální prostory pavilonu Grébovka v Havlíčkových sadech. A růžová bude všude. Užijete si více než 70 druhů růžového vína, skvělé občerstvení a pořádnou dávku jazzu a chillu. Vstupenku na akci zakoupíte na našem e-shopu v ceně 800 Kč. V ceně vstupenky získáte neomezenou konzumaci růžových vín, k osvěžení vodu San Pellegrino a Acqua Panna a dobroty z pestrého rautu a candy baru. Prodej online vstupenek na akci ukončíme k 1. 8. 2019.

Kdy a kam dorazit

Kdy dorazit: 15. 8. 2019
V kolik začínáme: 18:00
Kde se sejdeme: Pavilon Grébovka, Havlíčkovy sady 2188, Praha 2
Co na sebe: pink casual (alespoň jedna část oděvu růžová)
Kdy vyrazit domů: 0:00

Co myslíte, překonáme ohlasy z minulého roku?

Jak vypadal 4. ročník Pink party 2018 s Global Wines & Spirits?

K orosené skleničce něco lahodného k zakousnutí

K letní party neodmyslitelně patří grilování a ta naše růžová, nebude výjimkou. V ceně vstupenky ochutnáte studené předkrmy, grilovaná masa, pečenou krůtu a šunku, saláty i sladké dobroty z candy baru. Takže jestli jste na sladké, při pohledu na nanuky, cukrovou vatu, cupcakes a spoustu dalších růžových sladkostí se budete rozplývat. Kromě růžového vína a již zmíněných vod San Pellegrino a Acqua Panna můžete počítat i s pivem, kávou, a dalšími alkoholickými a nealkoholickými nápoji, které když bude chuť, dokoupíte na místě.

preview-gallery-Global wines_Pink Party_Fullsize-149Takto jsme si užívali minulý ročník Pink Party v restauraci Bastion Prague

Chce se vám tančit nebo jen poslouchat?

Od sedmé hodiny nám nedají spát jazzové, swingové, popové, ale i latino & blues rytmy v podání kapely Jazz In Flagranti. Uvidíte, že od podupávání nohou to nebude daleko k rozpustilému tanci ve dvou i k opravdové taneční horečce. Pokud vydržíte ve správném tanečním tempu, po deváté hodině nám zahraje DJ chillout house tu správnou letní party muziku. Protancujte se s námi až do nového dne, bude to určitě stát za nejedno vyzutí lodiček!

A tady malá ochutnávka pohodové písničky Feelin' the same way od Jazz In Flagranti

Léto už klepe na dveře. Nechte se zlákat osvěžující srpnovou Pink Party 2019, jejíž atmosféra si vás omotá kolem skleničky a už nepustí. Přijďte a sami uvidíte. Těšíme se celý tým GWS přesně v půli srpna na shledanou!