Aktuality Global Wines & Spirits

Moët & Chandon

Díky šampaňskému domu Moët & Chandon máme jedinečnou příležitost vás pozvat na dvě skleničky šampaňského Moët Impérial ve vybraných podnicích. Přijměte toto milé pozvání a užijte si příjemné chvíle ve dvou.

Šampaňský dům Moët & Chandon

Moët & Chandon je jedním z nejprestižnějších producentů sektů, šumivých a šampaňských vín na světě. Patří do skupiny Louis Vuitton a je oficiálním dodavatelem vín pro královské rodiny ve Velké Británii, Dánsku, Belgii, Španělsku, Švédsku a pro Vatikán.

Jejich vína pocházejí z nejkrásnějších oblastí Champagne, kde vlastní více než 1000 hektarů vinic (200 ze 323 „Cru“ vinic v celém regionu) a vyrobí 26 milionů lahví ročně.

Opravdovým unikátem jsou křídové sklepy v Epernay, ve Francii, které mají délku 28 km a leží v minimální hloubce 30 metrů pod zemí. Křídové podloží tak dává vínu maximální exkluzivitu nejen při samotném pěstování révy, ale vytváří i ideální podmínky ve sklepích pro uskladnění vína.

Značka samotná je symbolem pro oslavu a od samotného začátku směřuje k tomu, aby nechyběla na žádné velkolepé události. Stala se novodobou ikonou a úspěšně dobyla svět svou prestiží.

 

Moët Impérial

Nedostižná chuť šampaňského Moët Impérial v sobě kombinuje jedinečné vlastnosti tří odrůd vína ze všech pěti hlavních vinic v oblasti Champagne. Pinot Noir dodává tělu správnou strukturu a intenzitu s tóny lesního ovoce. Pinot Meunier přináší pružnost a kulatost s jemnými tóny bílého ovoce. Chardonnay je typickým zástupcem svěžesti, kyselosti a elegance, který připojí tóny citrusových plodů a bílých květů.

  • 30-40% Pinot Noir
  • 30-40% Pinot Meunier
  • 20-30% Chardonnay

 

Moët & Chandon Imperial Golden 

Toto šampaňské vás zaujme na první pohled nádhernou zlatou lahví. Jedná se o luxusní limitovanou edici s novým designem. Díky reliéfnímu laku má lahev exkluzivní „kovový“ povrch.

Zlatou barvu má ale i samotné víno, které hází jemné zelenkavé odlesky. Aroma odhaluje zralé bělomasé ovoce jako jsou jablka, hrušky a bílé broskve s kapkou svěžích citrusů a jemnými tóny limetek, které na jazyku postupně sládnou až do máslových briošek a ořechových tónů. 

 

Moët Impérial lze podávat jak jako aperitiv, tak napárovat společně s předkrmem, hlavním jídlem i dezertem. Skvěle jej doplňují mořské plody, sushi, ústřice, bělomasé ryby a drůbež. Sladký závěr pak zajistí ve spojení s broskvemi, například v broskvovém koláči s lehkým krémem z bílé čokolády.

moet_chandon_champagne

 

Pozvání na 2 skleničky zdarma

V obchodech a na e-shopu Global Wines & Spirits dostanete k nákupu láhve Moët & Chandon Imperial Golden voucher na 2 skleničky šampaňského, které si můžete zdarma vychutnat ve vybraných podnicích.

 

 

Koupit Moët a získat 2 skleničky zdarma