Hennessy VSOP 0,7l Deluxe Offer

Do oblíbených

  • Při příležitosti oslav svátečního období představuje Hennessy novou limitovanou edici, Hennessy VSOP se 4 dekorativními podtácky. V letošním vydání zachytila nejpopulárnější značka koňaku ducha radosti a pospolitosti do zářivě barevné kolekce, navržené pro sdílení s přáteli. Ovládněte „art of gifting“ s koňakem Hennessy.
  • Zářivě mahagonová barva. Úvodní tóny vanilky a světlého tabáku ustupují ve prospěch komplexnějších toastových tónů, které jsou výsledkem dlouhého zrání v dubových sudech. Chuť je dokonale harmonická a plná, s hedvábnou texturou a nádherně dlouhým závěrem.

1 559 Kč

2 227 Kč/l

Zobrazit dostupnost v 12 prodejnách

Rezervovat

Kód produktu: 99113

Nákupem získáte 150 bobulí.

Hennessy VSOP 0,7l Deluxe Offer

Popis

Značka: Hennessy
Země původu: Francie

Při příležitosti oslav svátečního období představuje Hennessy novou limitovanou edici, Hennessy VSOP se 4 dekorativními podtácky. V letošním vydání zachytila nejpopulárnější značka koňaku ducha radosti a pospolitosti do zářivě barevné kolekce, navržené pro sdílení s přáteli. Ovládněte „art of gifting“ s koňakem Hennessy. Zářivě mahagonová barva. Úvodní tóny vanilky a světlého tabáku ustupují ve prospěch komplexnějších toastových tónů, které jsou výsledkem dlouhého zrání v dubových sudech. Chuť je dokonale harmonická a plná, s hedvábnou texturou a nádherně dlouhým závěrem.

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 40 %
Objem: 0,70 L
Složení: voda, vinný destilát

Ohodnoťte toto zboží


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáře vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Mohlo by se vám také líbit