Aktuality Global Wines & Spirits

Rakouská vína za akční ceny v Global Wines & Spirits

Stejně jako loni, i letos zahajujeme každoroční Festival vín ochutnávkou z prosluněných rakouských vinic. V rakouském vinařství se snoubí moderní technologie a inovace se staletou tradicí. Výsledkem jsou svěží aromatická vína plná lahodné chuti a vybroušeného charakteru, která právem sklízejí úspěch po celém světě. Ať už se jedná o nejoblíbenější bílou odrůdu Veltlínské zelené z Dolního Rakouska, starobylou odrůdu Ryzlink, či o legendární burgundské modré ze středního Burgenlandu – v rámci našeho Festivalu vín ochutnáte to nejlepší, co se na rakouských vinicích urodilo. A mimochodem – víte, že rakouská vína jsou těm našim odrůdově i projevem velmi blízká?

Zrušeno v rámci mimořádných opatření vlády

Po celou dobu konání festivalu, od 2. do 31. 3. 2020, budete moci na všech našich prodejnách v Praze a v Brně okusit vybraná rakouská vína, která vám na požádání předvede náš kvalifikovaný personál. Přečtěte si, na jaká vína můžete připravit své chuťové pohárky!

14 vinařství Festivalu rakouských vín 2020Klikněte pro zvětšení mapy

Přehled týdenních ochutnávek

Ochutnávky v týdnu 2.– 7. 3. 2020 

Ochutnávky v týdnu 9.– 14. 3. 2020

Ochutnávky v týdnu 16.– 21. 3. 2020

Ochutnávky v týdnu 23.– 28. 3. 2020

Ochutnávky v týdnu 30. 3. – 4. 4. 2020

Johann TopfJohann Topf

Rakouská vína po dobu festivalu za akční ceny

Pokud si rakouská vína zamilujete tak jako my, máme pro vás skvělou zprávu –  po celou dobu konání festivalu je můžete zakoupit jednotlivě nebo v balíčcích za výhodné akční ceny. Nabídka platí na všechna rakouská vína zakoupená na prodejnách i v našem e-shopu.

Akční nabídka vín

Exkluzivní degustace v Praze

V souvislosti s mimořádným opatřením vlády o zrušení všech akcí nad 100 osob musíme přistoupit ke zrušení původního termínu degustace, která se měla konat 31. 3. od 14 do 20 hodin v Clarion Congress Hotel Prague na adrese Freyova 33,  Praha 9 – Vysočany (stanice metra Vysočanská). Za cenu 350 Kč (v případě nákupu online) budete mít jedinečnou příležitost ochutnat celé portfolio rakouských vín, které obsahuje cca 80 vybraných druhů. Na místě vstupenku pořídíte za 500 Kč. Ať už zakoupíte vstupenku kterýmkoliv způsobem, vrátíme vám 350 Kč formou voucheru na online nákup v našem e-shopu. S nákupem vstupenky neváhejte, počet účastníků je omezený!

Degustace rakouských vín v Brně

V souvislosti s mimořádným opatřením vlády o zrušení všech akcí nad 10 osob musíme přistoupit ke zrušení původního termínu degustace, která se měla konat 26. 3. od 17 do 19 hodin. Na adrese Štefánikova 126/56 v Králově poli vás naši odborníci z Global Wines & Spirit seznámí s téměř třicítkou vybraných vín a degustaci doplní zajímavými informacemi. I v tomto případě doporučujeme zakoupit si vstupenku online za zvýhodněnou cenu 250 Kč. Na závěr degustace vám celou částku vrátíme formou voucheru, který můžete uplatnit na nákup v našem e-shopu.

Zakládající partneři vinařství Laurenz V. Zöbing – Dieter Huebler a Franz Schweiger se synem PetremZakládající partneři vinařství Laurenz V. Zöbing – Dieter Huebler a Franz Schweiger se synem Petrem

TOP 5 vín, která musíte ochutnat

Nenechte si ujít některou z našich degustací a nechte se okouzlit svěží lahodnou chutí a čistotou rakouských vín v příjemné společnosti milovníků a znalců vína. TIP na závěr: Sledujte náš Facebook a Instagram a neunikne vám žádná z našich novinek a dalších zajímavých událostí!

Těšíme se na vás!

Tým Global Wines & Spirits