Aktuality Global Wines & Spirits

Dárky pro firemní partnery a zaměstnance

Konec roku se neúprosně blíží a možná i vaše firma řeší, čím obdaruje své partnery a zaměstnance. Takový dárek je hezkým poděkováním za spolupráci, slouží k utužení vztahů i jako milá pozornost. Mezi velmi oblíbené firemní dárky patří láhev dobrého vína nebo destilátu. Hodí se pro muže i pro ženy, není příliš osobní, přesto může mít nápad a kreativní zpracování. Poradíme, jak na to.

Výběr lahví na míru

S doporučením té nejlepší láhve pro vaše firemní partnery a zaměstnance máme bohaté zkušenosti. V našem portfoliu naleznete přes 2.500 druhů vín a destilátů z celého světa. Dokážeme tak nabídku přizpůsobit přímo na míru podle vašich přání a potřeb. 

Ze zkušenosti už víme, že hlavním kritériem pro výběr vhodné láhve bývá cena. Doporučíme vám víno od stokoruny až po opravdu luxusní a limitované kousky. Záleží jen na vás a na vašem rozpočtu. U firemních zákazníků navíc máme možnost upravit cenovou nabídku v rámci vyššího poptávaného množství a nabídnout vám tak speciální cenu, kterou na našem e-shopu neuvádíme. Pro svou nabídku kontaktujte našeho ochodního zástupce pro firemní zákazníky, pana Jiřího Krátkého.

Zašlete nám svou nezávaznou poptávku

 

Dárkové balení lahví

Každá láhev, která je určena jako dárek by měla být i náležitě zabalena. Samozřejmostí je možnost přikoupení dárkových tašek, ale dokážeme nabídnout mnohem více. S vybranými vinaři vám vyrobíme vaši vlastní etiketu, kterou můžeme barevně sladit se záklopkou láhve. Možností je i přidání vašeho loga na etiketu nebo jeho nalepení na láhev. 

Zároveň v naší nabídce najdete i řadu krásných dárkových balení šampaňských a sektů, ale i dárkové balení rumů a destilátů.

Pokud chcete dát svým zaměstnancům na výběr, určitě je potěší i dárkový poukaz, jehož částku vám upravíme na míru.

 

Dárkové koše

Díky našim širokým kontaktům vám zvládneme poskládat dárkový koš na míru. Láhev vína tak můžete skombinovat s delikatesami, sladkostmi nebo poskládat více lahví najednou.

dárkovy_kos_ukazka_2

ilustrační foto

Láhve, kterými zaujmete

Nejen do dárkových košů jsou velmi oblíbené zlaté láhve prosecca Bottega Gold, které mají širokou škálu velikostí:

Využít je můžete i na firemní oslavu, kdy se větší formát láhve perfektně hodí pro více lidí a díky ikonické zlaté láhvi vypadá na každém večírku opravdu luxusně.

Firemní večírky

Konec roku nabízí řadu důvodů k firemním oslavám. Mohou to být vánoční večírky nebo poděkování zaměstnancům za uplynulý rok, za skvělé výsledky či přání dalších úspěchů do nového roku.

K takové příležitosti se skvěle hodí mít po ruce nachlazenou láhev kvalitního sektu. Může to být champagne, crémant, cava, prosecco. S výběrem vhodného přípitku vám rádi poradíme.

istockphoto-933408598-612x612

 

Zástupce pro firemní zákazníky

O vaše firemní poptávky se stará pan Jiří Krátký. Odborně vám poradí s výběrem a sestaví vám cenovou nabídku přesně podle vašich potřeb. Pan Krátký je v kontaktu s našimi dodavateli a zároveň má aktuální přehled o skladových zásobách a perfektní znalost sortimentu. Přesně tak ví, které víno sedne vašim potřebám a čeho máme dostatek, pokud se jedná o poptávku většího množství kusů. 

Pan Krátký spolupracuje i s agenturami, takže ani dárkové balení pro něj není žádný problém.

Doporučujeme však řešit vaši poptávku s dostatečným předstihem a vyhnout se tak stresu před samotným koncem roku. 

IMG-5231

Napište panu Krátkému ještě dnes