Tento produkt již není dostupný. Mohly by se vám ale líbit podobné produkty.

Best of Masi Agricola

Do oblíbených

  • Proslulé italské vinařství z Veneta, Masi Agricola slaví 250 let. Specialisté na legendární Amarone si pro vás připravili akční balíček - platí do 15.2. 2023 nebo do vyprodání zásob. "Černým" koněm balíčku je Campofiorin Rosso del Veronese neboli "Baby Amarone" - bohaté, kulaté a sametové víno, které v aktuálním ročníku získalo vynikajících 92 bodů od Wine Enthusiast.
  • Šťavnatá je "Bonacosta" Valpolicella i Bardolino "Frescaripa", ta nabídne tóny višní, bylin a jemný dotyk dřeva. Z bílých vín zaujme Masianco s tóny tropického a peckovitého ovoce, mandlí. Fresco di Masi Bianco organic je novou řadou ručně vyráběných organických vín, s atraktivními tóny ananasu a citrusů. Druhým vrcholem balíčku je "Brolo Campofiorin Oro", bohaté a plné, s nádechem pečeného ovoce, kakaa a vanilky.

Best of Masi Agricola

Akce Novinka Sleva 13 %

Složení tohoto balíčku

Ohodnoťte toto zboží


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáře vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Masi Agricola

Světoznámé vinařství, založené v 18. století, patřící rodině Boscaini již po šest generací. Základní myšlenkou výroby vína je zdůraznění osobitosti jednotlivých vín při zachování charakteru Veneto. V Masi Agricola se zpracovávají hrozny z vlastních vinic pomocí starých tradičních technik i pomocí supermoderní technologie.

Více o výrobci

Ochutnejte další produkty od výrobce

Všechny produkty

Mohlo by se vám také líbit