Rumový kalendář Selection#2

Jedno balení a tolik rozličných chutí a vůní! Luxusní degustační sada obsahuje 24 lahviček prvotřídních rumů od renomovaných značek jako Dos Maderas, Centenario, El Pasador de Oro, Depaz a mnoho dalších. Objevte je všechny!

Premium Rum Selection #2

1 999 Kč

Odesíláme ihned Skladem > 200 ks

Rumový kalendář Selection#2

Rumy které v kalendáři najdete

Jak si vychutnat rum?

Nalijte rum do skleničky a sledujte ideálně proti bílému pozadí s neutrálním světlem barvu (odstín), intenzitu barvy, viskozitu.

Přivoňte k rumu a udělejte si základní aromatický profil, ve kterém hledejte 2–3 vůně (ovoce, čokoláda, vanilka, tabák, karamel...), stopy sudu.

Napijte se, poválejte doušek v ústech a zkuste rozpoznat míru sladkosti (sladký, suchý), 2–3 hlavní chutě, sílu alkoholu, stopy sudu.

Popřemýšlejte o vzorku, jak vás zaujal a napište si hodnocení pro pozdější srovnání pomocí bodové stupnice 0–5, hvězdiček.

Dárek pro milovníky rumů

Hledáte originální adventní kalendář, vánoční dárek pro muže, dárek k narozeninám, nebo snad dárek k výročí? Měl by to být dárek pro tátu, dědečka, či přítele? Pokud je obdarovaný vášnivým milovníkem kvalitních rumů, máte vyhráno. Vždyť existuje lepší dárek pro příznivce rumů než …rum? Ano! Místo jedné láhve darujte 24 rozmanitých chutí a vůní v podobě rumového kalendáře. Jedno políčko = jeden vzorek o objemu 4 cl – to je skoro litr tekutého zlata z cukrové třtiny! A navíc si nemusíte lámat hlavu nad výběrem té správné lahve.

Videodegustace

V období od 1. 12. do 24. 12. budou na těchto stránkách zveřejňovány videodegustace s naším rumovým ambasadorem Martinem Chvátalem. Nové video bude zpřístupněno vždy konkrétní adventní den. 

Další informace

QR kód na boku krabičky vás navede přímo na tuto stránku. Naskenujte na svůj mobil tento QR kód a video s degustací vašeho ochutnávaného rumu budete mít okamžitě po ruce. Kromě toho je QR kód i na odtrhávacím víčku každého vzorku. Pokud vám rum zachutná a chtěli byste si koupit celou lahev, stačí tento QR kód načíst a zobrazí se vám detail produktu v našem e-shopu. Na zdraví.