Tisk

Zlaté medaile časopisu Wine & Degustation pro naše vína

Ocenění Wine Degustation

V prosincovém vydání časopisu Wine & Degustation zaznamenala naše vína velký úspěch, zisk zlatých medailí.

V Grand testu Cava časopisu Wine & Degustation zvítězila Segura Viudas Cava Reserva Heredad Brut se ziskem 86,44 bodů v konkurenci 26 hodnocených vzorků. Skvělý výsledek zvýraznilo vítězstvím šampaňské Lanson Champagne Gold Label Brut Vintage 2002 v Grand testu přílohy "Champagne"se ziskem 91,18 bodů z 10 hodnocených vzorků. Tento úspěch opravňuje označit láhve vín zlatou medailí "Grand test Wine & Degustation".

Šéfredaktor časopisu Wine & Degustation, p. Michal Šetka, k tomu dodává : "Medaile časopisu Wine & Degustation jsou vnímány jako velmi prestižní ocenění, neboť je dostávají pouze vína na prvních třech místech v Grand testech, tedy vína, která byla vyhodnocena náročnou komisí degustátorů jako tři nejlepší vína ve své kategorii na českém trhu. Wine & Degustation věnuje velkou pozornost tomu, aby veřejnost vnímala medaile jako cenné a nezávislé doporučení k nákupu od skupiny špičkových degustátorů a odborníků. Označení vína příslušnou medailí pak pomůže zákazníkům v orientaci na trhu".

Cava Segura Viudas Reserva Heredad Brut

Cava v kategorii Grand Reserva. Je vlajkovou lodí značky Segura Viudas. Odrůdy 67% Macabeo a 33% Parellada. Ovocná a vyzrálá vůně, typická pro Cavu této kategorie,se sladkými květinovými tóny v závěru. Elegantní, suchá, ovocně zakulacená a sametová chuť s vyrovnanou kyselinou. Velmi jemné perlení a poměrně dlouhý závěr. Zážitek umocňuje zajímavá láhev s kovovými prvky. Doporučujeme.

Lanson Gold Label Brut Vintage 2002

Toto ročníkové šampaňské je vyráběno pouze v nejlepších ročnících. Cuvée z 47% Chardonnay a 53% Pinot Noir. Pylově žluto-zlatá barva. Sametová a komplexní vůně s výraznými ovocnými tóny, zejména sladkého pečiva, ořechů a mandlí. Svěží, živá a elegantní chuť s dlouhým a vyrovnaným závěrem. Objevují se tóny minerality, ořechů a zralých jablek. Doporučujeme jako aperitiv, nebo kombinovat s čerstvými mořskými plody například ústřicemi. Aktuálně skladem k dispozici ročník 1999 (ročník 2002 bude brzy v prodeji).


Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme, prosíme zkuste zatím naši špičkovou minerálku.