Tisk

Získali jsme certifikát Garance Nákupu

Logo Garance nákupu

Po splnění všech podmínek a díky pozitivnímu hodnocení našich zákazníků získal náš e-shop prestižní pečeť či certifikát Garance nákupu. Certifikát Garance nákupu znamená, že Heureka Cz ručí garancí vrácení peněz za obchody vykazující dlouhodobě 100% kvalitu.

Garance nákupu je snaha nákupního rádce Heureka.cz o vyzdvihnutí spolehlivých obchodů, u kterých se nemusíte bát nakupovat. Při nákupu garantuje Heureka uživatelům (registrovaným na Heureka), vrácení peněz , pokud obchod nesplní své zákonné povinnosti.

Co musí splnit uživatel Heuréky?

Než-li se rozhodnete pro obchod, kde zboží nakoupíte, ujistěte se, že jste přihlášeni do svého účtu. Poznáte to podle své přezdívky, která musí být uvedena v pravé horní části stránky. Jako přihlášený uživatel poté vyberte produkt a obchod, ve kterém si zboží nakoupíte a kliknutím do e-shopu s touto ikonkou bude Váš nákup garantován do výše 5 000 Kč.

Proti čemu Vás Garance chrání?
Garance nákupu chrání zákazníka proti hlavním případům, kdy by mohl přijít o peníze: pokud mu internetový obchod nedodá zboží zaplacené předem, dodá zcela jiné zboží, nebo nevrátí peníze za zboží oprávněně vrácené ve 14-denní lhůtě.

V žádném případě systém Garance nenahrazuje běžnou komunikaci s obchodem například o opožděném dodání, žádostech o reklamaci, nebo při nespokojenosti s Vámi vybraným produktem. Vždy komunikujte jako první s obchodem. Garance je pouze posledním řešením, pokud obchod odmítá svou chybu napravit a zajišťuje to, abyste nepřišli o své již zaplacené peníze.

Jak uplatním Garanci?
Prvním krokem je vyplnění online formuláře, na základě kterého prověříme žádost. Naší primární snahou bude vyřešit situaci jako nezávislý arbitr, tedy posoudit situaci z obou stran a zjistit, kde se stala chyba. Pokud potvrdíme, že jste byl/a pravděpodobně poškozen/a nezákonným jednáním a obchod situaci nenapraví, je nutné postoupit případ Policii ČR a my Vám vracíme garantovanou částku.

Podrobné podmínky Garance nákupu najdete zde.

Přehled garantovaných obchodů zde.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme, prosíme zkuste zatím naši špičkovou minerálku.