Tisk

Vyhrajte s vinařstvím Freixenet vstupenky na MotoGP v Brně

MotoGP Brno - Valentino Rossi

Španělské vinařství Freixenet, největší světový výrobce šumivých vín, vám přináší soutěž o VIP vstupenky na Grand Prix České republiky v Brně 15.8 - 17.8.2014.

Freixenet je nejslavnějším výrobcem sektu typu Cava ve Španělsku, dosahuje stejného věhlasu jako největší výrobci v Champagne a jeho historie sahá až do roku 1889. Každá 20. prodaná láhev šumivého vína na světě nese na etiketě jméno Freixenet. Jeho nejznámnější značky jsou Cordon Negro Brut a Carta Nevada Semi-Seco.

Freixenet je dlouhodobě spojen jako partner s celým seriálem MotoGP a lahve jeho nejznámnějšího sektu, Cordon Negro Brut, dostávají závodníci při vyhlašování vítězů na oslavu svého podiového umístění.

Od 28.7. do 8.8.2014 můžete hrát s Expresradiem o luxusní VIP vstupenky na Grand Prix v Brně, která se koná 15.8-17.8.2014. Vstupenky jsou do VIP zóny s parkingem, cateringem a prohlídkou paddocku na oba soutěžní dny. Více informací najdete na Expresradiu nebo na Facebooku Expresradia.

 

Kromě těchto výher můžete v našem internetovém obchodě koupit Freixenet Cordon Negro Brut a Carta Nevada Semi-Seco za akční cenu !

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme, prosíme zkuste zatím naši špičkovou minerálku.