Tisk

Vyhrajte s vinařstvím Freixenet vstupenky na MotoGP v Brně

moto

Španělské vinařství Freixenet, největší světový výrobce šumivých vín, vám přináší soutěž o VIP vstupenky na Grand Prix České republiky v Brně 24.8.-26.8.2012.

freixenetSoutěž probíhá v termínu od 20.8. - 24.8.2012

Freixenet je nejslavnějším výrobcem sektu typu Cava ve Španělsku, dosahuje stejného věhlasu jako největší výrobci v Champagne a jeho historie sahá až do roku 1889. Každá 20. prodaná láhev šumivého vína na světě nese na etiketě jméno Freixenet. Jeho nejznámnější značky jsou Cordon Negro Brut a Carta Nevada Semi-Seco.

Freixenet je dlouhodobě spojen jako partner s celým seriálem MotoGP a lahve jeho nejznámnějšího sektu, Cordon Negro Brut, dostávají závodníci při vyhlašování vítězů na oslavu svého podiového umístění.

V týdnu od 20.8. do 24.8.2012 můžete vyhrát v Ranní show rádia Evropa 2 sekt Cava - Freixenet Cordon Negro Brut - a VIP vstupenky na Grand Prix v Brně, která se koná 24.8.-26.8.2012.

Soutěž probíhá v uvedeném termínu v Ranní show rádia Evropa 2, kterou moderují Leoš Mareš a Patrik Hezucký.

Kromě těchto výher můžete v našem internetovém obchodě koupit od 20.8. do 26.8. Freixenet Cordon Negro Brut a Carta Nevada Semi-Seco za akční cenu !

Obrázková galerie

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme, prosíme zkuste zatím naši špičkovou minerálku.