Tento produkt již není dostupný. Mohly by se vám ale líbit podobné produkty.

Spätburgunder Rosé

[špétburgundr rozé seko]

  • Jasná a jemně šťavnatá chuť s mírnou ovocnou sladkostí, např. meruněk. Příjemná svěžest, štíhlé tělo a jemná mineralita dotvářejí charakter vína.
  • I přesto, že má Kloster Eberbach více než 850 let vinařské tradice, sází stejně jako mniši ve své době na inovace a kontinuální rozvojvinařské techniky. Toto Rosé představuje moderní a nekomplikované víno na vysoké úrovni.
  • Fermentace v nerezových tancích.
  • Spätburgunder

Spätburgunder Rosé

Původ

Vlastnosti

  • Složení: obsahuje siřičitany, neobsahuje jiné alergeny (mléko, vejce) i když je láhev označena starou verzí štítku (kde se tento údaj původně uváděl)

Weingut Kloster Eberbach

Vinařství Kloster Eberbach se řadí mezi největší státní vinařství v Německu a je ve vlastnictví spolkové země Hesensko. Jeho kořeny sahají již do středověku, kdy církevní instituce shromáždily ve svém majetku obrovské plochy vinic. K nejúspěšnějším patřil právě cisterciánský klášter v Eberbachu, který v době svého rozkvětu provozoval přes 200 vinařství na 260 hektarech plochy.

Více o výrobci

Hodnocení a komentáře (0)

Za každý komentář, který napíšete získáváte 10 Bobulí.
Bobule můžete využít na další nákupy!

Tento produkt doposud nikdo nehodnotil, ani nekomentoval.

Ohodnoťte toto zboží

Komentáře vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Mohlo by se vám také líbit