Tento produkt již není dostupný. Mohly by se vám ale líbit podobné produkty.

Spätburgunder Rosé

[špétburgundr rozé seko]

  • Jasná a jemně šťavnatá chuť s mírnou ovocnou sladkostí, např. meruněk. Příjemná svěžest, štíhlé tělo a jemná mineralita dotvářejí charakter vína.
  • I přesto, že má Kloster Eberbach více než 850 let vinařské tradice, sází stejně jako mniši ve své době na inovace a kontinuální rozvojvinařské techniky. Toto Rosé představuje moderní a nekomplikované víno na vysoké úrovni.
  • Fermentace v nerezových tancích.
  • Spätburgunder

Spätburgunder Rosé

Původ

Vlastnosti

  • Složení: obsahuje siřičitany, neobsahuje jiné alergeny (mléko, vejce) i když je láhev označena starou verzí štítku (kde se tento údaj původně uváděl)

Weingut Kloster Eberbach

Vinařství Kloster Eberbach se řadí mezi největší státní vinařství v Německu a je ve vlastnictví spolkové země Hesensko. Jeho kořeny sahají již do středověku, kdy církevní instituce shromáždily ve svém majetku obrovské plochy vinic. K nejúspěšnějším patřil právě cisterciánský klášter v Eberbachu, který v době svého rozkvětu provozoval přes 200 vinařství na 260 hektarech plochy.

Více o výrobci

Ohodnoťte toto zboží


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáře vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Mohlo by se vám také líbit