Tisk

Soutěžte s vinařstvím Chateau Ste Michelle o třílitrovou láhev H3 Horse Heaven Hill Merlot

H3, Horse Heaven Hill Merlot, Columbia Crest

Ochutnejte vynikající americká vína vinařství Chateau Ste Michelle, a soutěžte o třílitrovou láhev H3 Horse Heaven Hill Merlot v hodnotě 2.500 Kč.

 

Vinařství vzniklo již v roce 1912 a vždy preferovalo pěstování hroznů přírodní klasickou cestou za použití evropských, hlavně francouzských postupů. K tomu jim nahrávají i polohy vinic, ze kterých se používají hrozny. Bílá vína jsou z poloh poblíž Seattlu, červená vína z oblastí východného Washingtonu - podnebí je podobné Burgundsku. Vinařství si zakládá na svých vynikajících vínech z Merlot a Cabernet Sauvignon, ale rovněž na netradiční odrůdě pro tuto oblast - Rieslingu. Pro jehož zpracování byla přizvána i ikona německého vinařství, Dr. Loosen.

 

 

 

 

Nakupte balíček vín 4+1 zdarma a soutěžte o třílitrovou láhev H3 Horse Heaven Hill Merlot, v hodnotě 2.500 Kč. Výhru do soutěže dodá výrobce, Chateau Ste Michelle, který ji rovněž předá výherci.

Každý účastník po splnění této podmínky automaticky získá slevový poukaz v hodnotě 100 Kč s platností do 30.5. 2014, který může využít při dalším nákupu na e-shopu! Slevový poukaz může být uplatněn na nákup zboží v minimální hodnotě 900 Kč.

Výsledky soutěže o Chateau Ste Michelle H3 Horse Heaven Hill Merlot 3L:

Vítězem a držitelem třílitrové lahve H3 Horse Heaven Hill Merlot se stal pan Jaroslav Bimka, Říčany. Přejeme pěkné vinařské zážitky nejen s tímto vínem.

Doplňující pravidla

Účastníkem marketingové soutěže „Soutěž s vinařstvím Chateau Ste Michelle o třílitrovou láhev H3 Horse Heaven Hill Merlot, vyhrává každý" (dále jen „akce") se stává každý, kdo splní následující podmínku:

Každý z účastníků „akce" vyhrává po splnění zmíněné podmínky slevový poukaz v hodnotě 100 Kč, který může uplatnit při dalším nákupu v internetovém obchodě Global-Wines.cz do 30. 5.2014. Slevový poukaz může být uplatněn na nákup zboží v minimální hodnotě 900 Kč. Kód slevového poukazu obdrží každý účastník v e-mailu od společnosti Global Wines. Všichni zákazníci, kteří splní podmínku účasti v soutěži, budou dne 7.4.2014 zařazeni do slosování o hlavní cenu. Výherce bude oznámen na webu Global-Wines.cz v sekci „Aktuality" a bude kontaktován e-mailem, který uvede v objednávce. Výhra bude předána kurýrní službou.

Zákazník může provést více objednávek, kterými zvyšuje svou šanci na hlavní výhru.

Pokud bude objednávka následně stornována, zaniká nárok na výhru, slosování o ceny a tím i na celkovou účast v soutěži.

Odesláním platné objednávky účastník uděluje v souladu ustanovením §5, odst. 2, zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů svůj souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu shromažďování, ukládání na nosiče informací, vyhledávání, uchování, zveřejňování a likvidace pro vyhodnocení soutěže, a s použitím pro marketingové účely po dobu deseti let. Udělením souhlasu se rozumí použití adresy účastníka pro účely dodání výhry pořadateli akce. Subjekt údajů má právo souhlas písemně odvolat.

Pořadatelem akce je firma Global Wines, s. r. o., IČ: 26455811, se sídlem Václavské nám. 53, 110 00 Praha 1, zapsána v OR MS Praha, oddíl C, vložka 83453. Z účasti jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Global Wines, s. r. o., Global Spirits s. r. o. a PeckaDesign, s.r.o. a osoby těmto zaměstnancům blízké (ustanovení §116 Obč. zák.). Akce probíhá od 3.3. do 30. 3. 2014 na území České republiky.

Akce je určena pro spotřebitele starší 18ti let.

 

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme, prosíme zkuste zatím naši špičkovou minerálku.