Tisk

Soutěžte o vstupenky na koncert Andrea Bocelliho

Logo GW

Nakupte v našem e-shopu a soutěžte o vstupenky na vyprodaný koncert Vánoční romance světoznámého italského tenoristy Andrea Bocelliho. Koncert se koná 28.11.2015 od 20:00 v O2 aréně Praha. Výhru do soutěže věnuje výrobce minerálních vod San Pellegrino a Acqua Panna, který ji rovněž předá výherci.

Na romantickém, předvánočně laděném koncertu nabídne Andrea Bocelli nejen klasické árie z nejslavnějších italských i světových oper, ale samozřejmě také skladby úzce spjaté s atmosférou vánoc. Bocelliho doprovodí Český národní symfonický orchestr pod taktovkou maestra Marcella Roty a další vzácní hosté.

Jak můžu vstupenky získat?

(celkem 4 vstupenky, dva výherci obdrží po 2 vstupenkách)

V období od 27.10. do 22.11. 2015 nakupte v e-shopu Global-wines.cz v minimální hodnotě 2.000 Kč. Součástí tohoto nákupu musí být jeden z balíčků minerálních vod San Pellegrino a Acqua Panna (najdete zde).

Každý účastník po splnění této podmínky automaticky získá slevový poukaz v hodnotě 100 Kč s platností do 10.12.2015, který může využít při dalším nákupu na e-shopu! Slevový poukaz může být uplatněn na nákup zboží v minimální hodnotě 900 Kč.

Výherci soutěže

vstupenky na koncert A. Bocelliho, který se koná dne 28.11. získavají:

  • Ferdinand Šaffek, Praha
  • Dana Voříšková, Babice u Říčan

Doplňující pravidla

Účastníkem marketingové soutěže „Soutěž o vstupenky na koncert Vánoční romance italského tenoristy Andrea Bocelliho, vyhrává každý" (dále jen „akce") se stává každý, kdo splní následující podmínku:

  • v období od 27.10. do 22.11. 2015 nakoupí zboží v minimální hodnotě 2.000 Kč a součástí tohoto nákupu bude 1 balíček minerální vody San Pellegrino nebo Acqua Panna

Každý z účastníků „akce" vyhrává po splnění zmíněné podmínky slevový poukaz v hodnotě 100 Kč, který může uplatnit při dalším nákupu v internetovém obchodu Global-Wines.cz do 10.12.2015. Slevový poukaz může být uplatněn na nákup zboží v minimální hodnotě 900 Kč. Kód slevového poukazu obdrží každý účastník v e-mailu od společnosti Global Wines. Všichni zákazníci, kteří splní podmínku účasti v soutěži, budou dne 23.11.2015 zařazeni do slosování o hlavní cenu. Hlavní cenou jsou celkem 4 vstupenky, dva výherci obdrží po 2 vstupenkách. Výherce bude oznámen na webu Global-Wines.cz v sekci „Aktuality" a bude kontaktován e-mailem, který uvede v objednávce. Vstupenky budou zaslány poštou na adresu výherce.

Zákazník může provést více objednávek, kterými zvyšuje svou šanci na hlavní výhru.

Pokud bude objednávka následně stornována, zaniká nárok na výhru, slosování o ceny a tím i na celkovou účast v soutěži.

Odesláním platné objednávky účastník uděluje v souladu ustanovením §5, odst. 2, zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů svůj souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu shromažďování, ukládání na nosiče informací, vyhledávání, uchování, zveřejňování a likvidace pro vyhodnocení soutěže, a s použitím pro marketingové účely po dobu deseti let. Udělením souhlasu se rozumí použití adresy účastníka pro účely dodání výhry pořadateli akce. Subjekt údajů má právo souhlas písemně odvolat.

Pořadatelem akce je firma Global Wines, s. r. o., IČ: 26455811, se sídlem Václavské nám. 53, 110 00 Praha 1, zapsána v OR MS Praha, oddíl C, vložka 83453. Z účasti jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Global Wines, s. r. o., Global Spirits s. r. o. a PeckaDesign, s.r.o. a osoby těmto zaměstnancům blízké (ustanovení §116 Obč. zák.). Akce probíhá od 27.10. do 22.11.2015 na území České republiky.

Akce je určena pro spotřebitele starší 18ti let.

 

 

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme, prosíme zkuste zatím naši špičkovou minerálku.