Tisk

Rok 2012 pro Villa Maria ve znamení úspěchů

Aktualita Marlborough

Biografie zakladatele novozélandského vinařství Villa Maria sira George Fistoniche byla vybrána do finále prestižní mezinárodní soutěže Gourmand World Awards for Wine and Drinks Books.

Titul "The Winemaker - George Fistonich and the Villa Maria Story" od spisovatele Kerry Tyacka se tak 23. března, spolu se zástupci Francie, Anglie, USA a Číny, zúčastnili finále a slavnostního vyhlášení soutěže ve velkolepých prostorách Carrousel du Louvre v Paříži. S pěti finálovými publikacemi byla následně představena i na pařížské soutěži Cookbook Fair. Autobiografie sira George Fistoniche nečekala na úspěchy dlouho.

Hned po svém vydání koncem roku 2012 byla velmi pozitivně přijata literárními kritiky. Byla zařazena mezi 5 nejlepších biografií Nového Zélandu. Dařilo se i samotnému vinařství Villa Maria. Jubilejnímu 50. ročníku, který byl slavnostně představen v 36 městech celého světa, se dostalo velkého uznání.. Podařilo se mu obhájit pozici nejoceňovanějšího novozélandského vinařství, kterou drží po dlouhých 30 let.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme, prosíme zkuste zatím naši špičkovou minerálku.