Tento produkt již není dostupný. Mohly by se vám ale líbit podobné produkty.

Riesling Federspiel Steinriegel

[ryzlink fedršpíl štajnrýgl]

  • Terroir z Wachau předal tomuto vínu nezapomenutelný ovocný náboj spojený s výraznou mineralitou. Vůně je tak minerální, ovocně sladká a rafinovaná s výrazným aroma bílých květů, čerstvých hroznů a medu. Dlouhá, odrůdově typická a překvapivě živá chuť s ná
  • Krásný zástupce Rieslingů z Rakouska.
  • Fermentace v nerezových tancích
  • Riesling

Riesling Federspiel Steinriegel

Původ

Vlastnosti

  • Složení: obsahuje siřičitany, neobsahuje jiné alergeny (mléko, vejce) i když je láhev označena starou verzí štítku (kde se tento údaj původně uváděl)

Popis vína

100% Riesling pocházející z Wachau, jehož terroir předal tomuto vínu nezapomenutelný ovocný náboj spojený s výraznou mineralitou. Světlá jiskřivá barva s odlesky. Minerální, ovocně sladká a rafinovaná vůně s výrazným aroma bílých květů, čerstvých hroznů a medu. Dlouhá, odrůdově typická a překvapivě živá chuť s náznaky lučního medu, marcipánu a zralého angreštu. Krásný zástupce Rieslingů z Rakouska.

Weingut Prager

Velmi příkré, terasovité vinice v okolí města Weissenkirchen jsou nejmalebnějším a nejslavnějším vinařským regionem Rakouska – Wachau. Franc Prager byl jedním z průkopníků, kteří se zasloužili o věhlas tohoto regionu, ale i vín z celého Rakouska.

Více o výrobci

Ohodnoťte toto zboží


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáře vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Mohlo by se vám také líbit