Tento produkt již není dostupný. Mohly by se vám ale líbit podobné produkty.

Riesling Federspiel Steinriegel

[ryzlink fedršpíl štajnrýgl]

  • Terroir z Wachau předal tomuto vínu nezapomenutelný ovocný náboj spojený s výraznou mineralitou. Vůně je tak minerální, ovocně sladká a rafinovaná s výrazným aroma bílých květů, čerstvých hroznů a medu. Dlouhá, odrůdově typická a překvapivě živá chuť s ná
  • Krásný zástupce Rieslingů z Rakouska.
  • Fermentace v nerezových tancích
  • Riesling

Riesling Federspiel Steinriegel

Původ

Vlastnosti

  • Složení: obsahuje siřičitany, neobsahuje jiné alergeny (mléko, vejce) i když je láhev označena starou verzí štítku (kde se tento údaj původně uváděl)

Popis vína

100% Riesling pocházející z Wachau, jehož terroir předal tomuto vínu nezapomenutelný ovocný náboj spojený s výraznou mineralitou. Světlá jiskřivá barva s odlesky. Minerální, ovocně sladká a rafinovaná vůně s výrazným aroma bílých květů, čerstvých hroznů a medu. Dlouhá, odrůdově typická a překvapivě živá chuť s náznaky lučního medu, marcipánu a zralého angreštu. Krásný zástupce Rieslingů z Rakouska.

Weingut Prager

Velmi příkré, terasovité vinice v okolí města Weissenkirchen jsou nejmalebnějším a nejslavnějším vinařským regionem Rakouska – Wachau. Franc Prager byl jedním z průkopníků, kteří se zasloužili o věhlas tohoto regionu, ale i vín z celého Rakouska.

Více o výrobci

Hodnocení a komentáře (0)

Za každý komentář, který napíšete získáváte 10 Bobulí.
Bobule můžete využít na další nákupy!

Tento produkt doposud nikdo nehodnotil, ani nekomentoval.

Ohodnoťte toto zboží

Komentáře vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Mohlo by se vám také líbit