Tisk

Přispěli jste na další Motomed

Příspěvek Konto Bariéry 2

Jak jistě dobře víte, jsme od roku 2008 partnery Konto Bariéry. Za loňský rok jsme vaším prostřednictvím přispěli částkou 100.000 Kč, která byla mimo jiné využita i na nákup Motomedu.

Je naší milou povinností vás informovat, že po pečlivém výběru odborníků z Konta Bariéry, byla část tohoto příspěvku použita na nákup dalšího Motomedu - tentokrát pro Filipa Hyráka. Motomed slouží k rehabilitaci a uvolnění svalového tonusu na horních i dolních končetinách.

Milé poděkování, které jsme dostali od Filipova tatínka je odměnou a zároveň závazkem pokračovat v této podpoře:

Vážený pane řediteli,

dostali jsme od nadace Konto Bariéry odkaz na Vaši osobu, jako na zástupce firmy Global Wines. Podle sdělení nadace, jste přispěli částkou 30.000,- Kč na rehabilitační přístroj pro našeho syna Filipa. Nevíme jakou souhrou osudu jste vybrali Filipa, ale každopádně jste jemu i nám udělali velkou radost.

Přístroj Motomed slouží k rehabilitaci a uvolnění svalového tonusu na horních i dolních končetinách a pro Filipa je vynikající pomůckou, protože má postižené všechny čtyři končetiny. Navíc má Filip přebytek energie a omezené množství sportovních aktivit. Přístroj mu tak umožní kvalitní pohybovou aktivitu a omezí nežádoucí svalové napětí.

Na zatím sice neaktualizovaných Filipových www stránkách www.filiphyrak.cz, bychom po jejich aktualizaci v polovině června, dali fotky využití MotoMedu. Filip je v současné době v lázních a když se zadaří, tak v červnu bude mít Motomed doma.

Takže velké díky a hodně zdraví a pohody přejí
Hyrákovi

Za všechny přejeme Filipovi mnoho úspěchů,
Team Global Wines

Přečtěte si více o partnerství Global Wines a Konta Bariéry.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme, prosíme zkuste zatím naši špičkovou minerálku.