Tisk

Global Wines je oficiálním partnerem prestižní akce Prague Food Festival 2009

Vyberte víno k jídlu

Společnost Global Wines se v letošním roce stala oficiálním partnerem Prague Food Festivalu -největší gastronomické párty roku!

PRAGUE FOOD FESTIVAL je třídenní oslavou umění nejlepších šéfkuchařů této země, producentů nápojů a krásy hlavního města Prahy. V rámci této akce mohou návštěvníci ochutnat domácí i exotické gastronomické speciality od více než 30 restaurantů, které se umístily v TOP 100 podle nezávislé celostátní ankety Maurerův výběr GRAND RESTAURANT.

Velká pozornost je věnována odborným workshopům, cooking shows šéfkuchařů a degustaci piva a vína.

PRAGUE FOOD FESTIVAL je ojedinělý v tom, že je záměrně situován do historické části Prahy a každý rok je uspořádán na jiném unikátním místě. První ročník, který se konal v Museu Kampa Sovovy Mlýny, navštívilo na 8000 návštěvníků z Čech i ze zahraničí. Druhý ročník PRAGUE FOOD FESTIVALU se konal na Slovanském ostrově Žofín a během tří slunečných dnů jsme zaznamenali 12 022 platících návštěvníků.

Letos vás zveme na NA VODU I NA SOUŠ! Od 29. do 31. května 2009 patří lokalita kolem nejatraktivnější dominanty Prahy - staletého Karlova mostu - všem milovníkům dobrého jídla a pití! Přijďte ochutnat nejlepší gastronomii a nejlepší vína.

Vzhledem k dlouhodobému trendu kombinace vína s jídlem jsme se v letošním roce rozhodli nahradit naši každoroční ochutnávku vín partnerstvím na této akci

Pozvánku na PFF bude Global Wines distribuovat svým zákazníkům s dostatečným předstihem. Pro držitele této pozvánky je ochutnávka vín u stánků Global Wines zdarma formou kompenzace slevovým poukazem. Vstup do areálu festivalu se řídí podmínkami organizátorů PFF.Více informací na www.praguefoodfestival.cz. .

Těšíme se na Vaši návštěvu

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme, prosíme zkuste zatím naši špičkovou minerálku.