Tisk

Poslední degustační večeře 2012 - s italským vinařstvím Masi Agricola

Amarone della Valpolicella Classico DOC Costasera Riserva

Global Wines s.r.o. a italské vinařství Masi Agricola, pořádají poslední letošní degustační večeři, která se koná ve čtvrtek 15.11.2012 v Ristorante Pasta Fresca, Celetná 11, Praha 1, od 19 hodin.

Masi Agricola je světoznámé vinařství, založené v 18. století, patřící rodině Boscaini již po šest generací. Základní myšlenkou výroby vína je zdůraznění osobitosti jednotlivých vín při zachování charakteru Veneto. V Masi Agricola se zpracovávají hrozny z vlastních vinic pomocí starých tradičních technik i pomocí supermoderní technologie. Od roku 1958 bylo Masi hlavním vinařstvím při tvorbě „cru“ vinic v Amarone. V roce 1964 představilo své Campofiorin a tím dalo vzniknout nové kategorii vín vyrobených dvojitou fermentací. Masi také pracuje na vývoji stylu Amarone používáním nových vinifikačních a „appassimento“ technologií. Amarone od Masi pravidelně dosahují více než 90 bodů v různých hodnotících žebříčcích světových periodik.

 

Hostitelem celého večera je Paola Barberi, export manager vinařství, která bude celý večer moderovat.

Na moderování a překladu se bude podílet pan Jakub Přibyl, vítěz sommeliérské ligy 2011, nejlepší sommelier ČR 2011 a nově držitel 3. místa na Central European Sommelier Championship.

Aperitiv:

První chod:

Druhý chod:

Třetí chod:

Čtvrtý chod:

Dezert

  • Tiramisu
  • Espresso Danesi Gold

Cena degustační večeře včetně menu a degustovaných vín je 1.599 Kč.

Počet osob je limitovaný počtem 24 účastníků, začátek večeře je v 19 hodin.

Pokud máte zájem zúčastnit se této degustační večeře, kontaktujte paní Soukupovou nebo pana Janoucha na 221 965 219, 221 965 217 nebo zakazky@global-wines.cz.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme, prosíme zkuste zatím naši špičkovou minerálku.