Tisk

Partnerský program GW - odkažte na nás a získejte slevu

Partnerský program - sleva

Využijte jednu z našich nových možností - "partnerský program". Odkažte na náš internetový obchod a získejte slevu ve výši 5%.

Princip partnerského programu je velmi jednoduchý. Poskytneme Vám slevu na nákup v našem internetovém obchodě, pokud nám doporučením tohoto webu (formou Vašeho unikátního partnerského odkazu) pomůžete získat nové zákazníky. Čím více takových odkazů vytvoříte, tím více nových návštěvníků na internetový obchod Global Wines přivedete. Pokud některý z těchto návštěvníků do 30 dnů nakoupí, můžete uplatnit 5% z celkové výše tohoto nákupu jako slevu při některém ze svých příštích nákupů zde v internetovém obchodě Global Wines.

Sleva se načítá v okamžiku, kdy je objednávka vyřízena, tzn. dodána zákazníkovi.

Podoba odkazu, který budete používat, musí být přesně taková, jaká je uvedena ve vašem uživatelském profilu. Váš partnerský odkaz totiž obsahuje Vaše unikátní zákaznické číslo, podle kterého poznáme, že jste nového zákazníka doporučil/a právě Vy.

Tento odkaz můžete někomu poslat například e-mailem, anebo jej vystavit na své webové stránce. K dispozici máme také grafické reklamní bannery (proužky), které můžete podle návodu níže taktéž umístit na Vaše webové stránky.

Váš unikátní partnerský odkaz najdete ve Vašem uživatelském profilu (po přihlášení)

Kompletní informace najdete zde

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme, prosíme zkuste zatím naši špičkovou minerálku.