Tisk

Otevřená degustace Masi - 18.11. Global Wines Shop Karlín

Logo GW

dovolujeme si Vás pozvat na otevřenou degustaci italského vinařství Masi Agricola , která se koná v úterý 18.11. od 16:00 do 19:30 hodin v Global Wines Shopu Karlín, Sokolovská 100/94.

Podle nejnovějších zpráv mezinárodních hodnotitelů obdrželo Amarone della Valpolicella Classico DOC "Costasera" 92 bodů od Wine Spectator a "Vaio Armaron" Amarone della Valpolicella Classico DOC 95 bodů od Wine Enthusiast a 92 bodů od Wine Spectator. Obě vína budou v Karlíně k dispozici.

Degustováno bude 14 vín, výběr z dalších vzorků:

Přijďte ochutnat kdykoli v uvedeném čase, ochutnávky se zúčastní Export manager vinařství, Paola Barberi a sommeliéři naší společnosti. Na ochutnávku není nutné provádět rezervaci.

A na jaká další vína se můžete letos ještě v Global Wines Shopu Karlín těšit? Ve vašem "vinařském kalendáři" si určitě poznamenejte 3.12. a 17.12. - degustace výjimečných vín.

"Malý předkrm" toho, co bude v prosinci k ochutnání:

Ferrari Maximum Brut (novinka 2014), Chateauneuf-du-Pape "Les Cedres" rouge AOC , "Badia i Passignano" Chianti Classico Riserva DOCG (Wine Spectator 91 bodů) , Tignanello Toscana IGT 2011 (Wine Spectator 92 bodů)

Team Global Wines

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme, prosíme zkuste zatím naši špičkovou minerálku.