Tisk

Haras Character Cabernet Sauvignon vítězem Grand testu

Haras Character Cabernet Sauvignon

Chilské víno z dílny vinařství Haras de Pirque se stalo vítězem Grand testu časopisu Wine Degustation v kategorii "Cabernet Sauvignon z Nového světa"

Haras Character Cabernet Sauvignon zvítězil se ziskem 89,89 bodů a při ceně 359 Kč představuje skvělou "hodnotu za peníze".

Tento skvělý Cabernet můžeme charakterizovat těmito slovy : 100% Cabernet Sauvignon zrající částečně v nerezu a ze 75% po dobu 14 měsíců v nových sudech z francouzského dubu. Hezká barva a bohatá vůně sušeného ovoce, tmavých třešní, dřeva, kouře a vanilky. Harmonická struktura a měkké vyzrálé třísloviny v dlouhém závěru. Ideálně doprovodí grilované nebo pečené úpravy červených mas. Ušlechtilé víno.

Pochází z chilského vinařství Haras de Pirque , které v roce 1991 založil podnikatel Eduardo Matte Pirque v oblasti Maipo Valley. Na konci 90. let došlo k setkání podnikatele s majitelem legendárního italského vinařství - M. Pierem Antinorim. Díky jeho enologům (kteří mají na "svědomí" takové skvosty, jako je Tignanello , Solaia a Guado al Tasso ), bylo v roce 2001 vyrobené premiové víno Albis . Vinařství Haras de Pirque však není pouze Albis či vítězný Haras Character Cabernet Sauvignon, ale i vína Haras Elegance Cabernet Sauvignon , Haras Character Syrah nebo novinky Equus Sauvignon Blanc a Equus Carmenere .

Kompletní nabídku vinařství Haras de Pirque najdete zde .

Na fotografii Marchese Piero Antinori.

Obrázková galerie

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme, prosíme zkuste zatím naši špičkovou minerálku.