Tisk

Ferrari korunováno světovým šampionem v šumivých vínech

Ferrari Perlé Vintage + medaile

konkrétně Ferrari Perlé 2007, jehož jsme exkluzivním dovozcem pro ČR, získalo ocenění ze nejlepší světové šumivé víno mimo Champagne. Italský výrobce šumivých vín z Trentina dosáhl tohoto mimořádného úspěchu v prvním ročníku mezinárodní soutěže Champagne & Sparkling Wine World Championship, která se věnuje výhradně šumivým vínům.

Vítězství je o to prestižnější, přihlédneme-li k faktu, že soutěž proběhla pod patronací mezinárodně uznávaného experta Toma Stevensona a těšila se hojné účasti 650 vinařských firem z šestnácti zemí.

Kromě tohoto úspěchu bylo Ferrari Perlé vyhlášeno i nejlepším italským šumivým vínem a samozřejmě také nejlepším vínem apelace Trento DOC. Předseda vinařství Matteo Lunelli se nechal slyšet, že je tento úspěch naplňuje hrdostí a potvrzuje, že Trentino má díky svému horskému vinohradnictví mimořádné dispozice k výrobě excelentního šumivého vína.

První láhve ročníkového sektu Ferrari Perlé spatřily svět roku 1971 a díky svému osobitému stylu, který sází na eleganci a harmonii, se stal ikonou vinařství Ferrari . Sekt Ferari Perlé je vyráběn výhradně z hroznů Chardonnay z nejlepších horských poloh Trentina.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme, prosíme zkuste zatím naši špičkovou minerálku.