Tisk

Exkluzivní degustace v restaurantu Červená Tabulka

Jídlo a lahve

Dne 21.4.2010 se v restaurantu Červená Tabulka v Praze konala degustace velkých světových vín.

Na účastníky této jedinečné akce čekalo 16 vzorků "velkých" vín z celého světa. Zastoupeny byly všechny významné regiony, od Burgundska po Chile.Namátkou můžeme jmenovat opravdové ikony světového vinařství: Tignanello , Mersault , Échezeaux Grand Cru Domaine Faiveley , Chateau Leoville-Poyferré , Seňa , Brunello di Montalcino DOCG "Pian delle Vigne" , Riesling Réserve Cuvée Fréderic Emile .

Degustace získala na jedinečnosti spojením chutí vín a pokrmů. Jídla skvěle doplňovala vybraná vína a násobila tak jejich chuť a vůni. Nejvíce se líbily kombinace: Chateau Leoville-Poyferré s tartarem z tuňáka, Brunello di Montalcino "Pian delle Vigne" s hovězím líčkem, Barolo Badarina s pečeným hřbetem z divočáka a Riesling Réserve Cuvée Fréderic Emile s teplým salátkem ze šampaňské čočky s křepelčím vajíčkem.

Na závěr chceme poděkovat všem, kteří se degustace zúčastnili a také celému týmu restaurantu Červená Tabulka za perfektní prostředí, servis a připravená jídla. Návštěvu Červené Tabulky si rozhodně nenechte ujít !

Obrázková galerie

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme, prosíme zkuste zatím naši špičkovou minerálku.