Tisk

Degustační večeře - vinařství Masi Agricola

Campofiorin

Global Wines, s.r.o. a vinařství Masi Agricola pořádají ve čtvrtek 20.10.2011 degustační večeři v pravé italské trattorii Aldente, Vězeňská 4, Praha od 19:00 hodin.

Světoznámé vinařství Masi Agricola patří rodině Boscaini již po šest generací. Hostitelem celého večera je jeden z majitelů, paní Alessandra Boscaini, která bude celý večer moderovat. Základní myšlenkou výroby vína je zdůraznění osobitosti jednotlivých vín při zachování charakteru Veneto. Večeře je složená z aperitivu, pětichodového menu a extra course. Ke každému jídlu jsme pro vás pečlivě vybrali vhodné víno.

Trattoria Aldente působí uvolněným dojmem italského venkova a její menu je založeno na jednoduchosti tradičních italských receptů s důrazem na kvalitu a čerstvost použitých surovin. Šéfkuchařem restaurace je p. Matteo Boifava, který se narodil v Cremoně 24. března 1976. Během své kariéry prezentoval své kuchařské umění v těchto podnicích: Circondario Cremonese (Cremona, Itálie), Java Hotel (Thajsko), Village Keri (Řecko), Tempio (Barbados), Aviator (Moskva, Rusko), Vanilla (Astana, Kazachstán) a ve vyhlášeném podniku The Fat Duck (Bray, Velká Británie) jako "stage chef".

Degustační menu obsahuje:

Aperitiv - "Passo Blanco" Pinot Grigio - Torontes

První chod

Druhý chod

Třetí chod

Čtvrtý chod

Pátý chod

Extra course

Cena degustační večeře včetně menu a degustovaných vín je 2.100,- Kč.

Počet osob je přísně limitovaný počtem 20 účastníků, začátek večeře je v 19 hodin.

Pokud máte zájem zúčastnit se této degustační večeře, kontaktujte paní Soukupovou nebo pana Janoucha na 221 965 219, 221 965 217 nebo zakazky@global-wines.cz.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme, prosíme zkuste zatím naši špičkovou minerálku.