Tisk

Degustační večeře s vinařstvím Masi Agricola v trattorii Aldente

Amarone della Valpolicella Classico „Costasera“

Global Wines a italské vinařství Masi Agricola, pořádají degustační večeři v pravé trattorii Aldente, Vězeňská 4, Praha 1, která se koná 26. listopadu 2013 od 19 hodin.

Masi Agricola je světoznámé vinařství, založené v 18. století, patřící rodině Boscaini již po šest generací. Základní myšlenkou výroby vína je zdůraznění osobitosti jednotlivých vín při zachování charakteru Veneto. V Masi Agricola se zpracovávají hrozny z vlastních vinic pomocí starých tradičních technik i pomocí supermoderní technologie. Od roku 1958 bylo Masi hlavním vinařstvím při tvorbě „cru“ vinic v Amarone. V roce 1964 představilo své Campofiorin a tím dalo vzniknout nové kategorii vín vyrobených dvojitou fermentací. Masi také pracuje na vývoji stylu Amarone používáním nových vinifikačních a „appassimento“ technologií. Amarone od Masi pravidelně dosahují více než 90 bodů v různých hodnotících žebříčcích světových periodik.

 

Hostitelem celého večera je Paola Barberi, export manager vinařství, která bude celý večer moderovat.

Aperitiv:

Předkrm - antipasto:

První chod - primo:

Druhý chod - secondo:

Dezert

  • Tiramisu
  • káva

Cena degustační večeře včetně menu a degustovaných vín je 1.399 Kč.

Počet osob je limitovaný počtem 18 účastníků, začátek večeře je v 19 hodin.

Pokud máte zájem zúčastnit se této degustační večeře, kontaktujte paní Soukupovou nebo pana Janoucha na 221 965 219, 221 965 217 nebo zakazky@global-wines.cz.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme, prosíme zkuste zatím naši špičkovou minerálku.