Tisk

Degustační večeře s vinařstvím Antinori v restaurantu La Finestra

Tignanello

Global Wines a italské vinařství Antinori, pořádají slavnostní degustační večeři v restaurantu La Finestra, Platnéřská 13, Praha 1, která se koná 6. listopadu 2013 od 20 hodin.

S ohledem na velký zájem zákazníků byl v pondělí 21.10.2013 v 9:00 ukončen příjem rezervací na tuto exkluzivní akci. Další objednávky nejsou možné.

Hostitelkou celého večera je vážená paní Eva Horáková , export manager vinařství Antinori , která bude celý večer moderovat.

V průběhu večera ochutnáte průřez vín z produkce vinařství Antinori, vrcholem budou vína Il Bruciato Bolgheri DOC, Guado al Tasso Bolgheri Superiore DOC a Tignanello Toscana IGT, která patří k nejslavnějším vínům Itálie. Pochází z nejznámnějších a prestižních regionů, jejich produkce je poměrně limitovaná. V hodnocení předních světových "vinařských" magazínů patří k pravidelně nejlépe hodnoceným vínům.

Degustační menu obsahuje:

První chod

Druhý chod

Třetí chod

Čtvrtý chod

Pátý chod

Káva & petit fours

Cena degustační večeře včetně menu a degustovaných vín je 2.490 Kč.

Počet osob je limitovaný počtem 18 účastníků, začátek večeře je od 20 hodin.

Pokud máte zájem zúčastnit se této exkluzivní večeře, kontaktujte paní Soukupovou nebo pana Janoucha na 221 965 219, 221 965 217 nebo zakazky@global-wines.cz.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme, prosíme zkuste zatím naši špičkovou minerálku.