Tisk

Degustační večeře s ikonou portugalského vinařství - Real Companhia Velha

Carvalhas Tinto v dřevěném boxu

Global Wines a portugalské vinařství Real Companhia Velha, pořádají slavnostní degustační večeři v restauraci Selský Dvůr, K Horkám 56, Praha 10 - Hostivař, která se koná ve čtvrtek 14.4. 2016 od 19:00 hodin. Vyzkoušejte prostředí, které si pro sebe vybrala i česká hokejová reprezentace.

Hostiteli večera jsou Pedro Reis Jr. (syn majitele vinařství) a Patrik Bečvář (šéfkuchař restaurace Selský Dvůr).

Patrik Bečvář získal titul Kuchař roku České republiky 2013/2014, je semifinalistou soutěže Nejlepší mladý kuchař světa (San Pellegrino Young Chef 2015), semifinalistou soutěže Nejlepší kuchař světa 2015 (Global Chef Challenges 2015). Svoji profesionální kariéru odstartoval jako kuchař ve francouzské restauraci v Obecním domě, pokračoval v pozici šéfkuchaře v restauraci Zlatá Praha v hotelu InterContinental, je členem Národního týmu kuchařů a cukrářů ČR.

V průběhu večera ochutnáte pětichodové menu, které doplní 6 tichých a 3 portská vína z produkce vinařství Real Companhia Velha. Vrcholem večera budou: vlajková loď vinařství pocházející z velmi starých vinic na Quinta das Carvalhas, Carvalhas Tinto DOP a Royal Oporto Colheita 1999 , portské víno nejvyšší kvality vyráběné pouze ve výjimečných ročnících.

Degustační menu:

Aperitiv

První chod

Druhý chod

Třetí chod

  • Lehce uzené kachní prso, bulgur vařený v silném kachním fondu, marinovaná červená řepa, omáčka z červené řepy a červeného vína
  • Quinta dos Aciprestes Douro DOC

Čtvrtý chod

Pátý chod - dezert

Cena degustační večeře včetně menu a degustovaných vín je 1.699 Kč.

Počet osob je limitovaný počtem 30 účastníků, začátek večeře je v 19:00 hodin.

Pokud máte zájem zúčastnit se této degustační večeře, kontaktujte paní Soukupovou nebo pana Janoucha na 221 965 219, 221 965 217 nebo zakazky@global-wines.cz. Pan Pedro Reis Jr. bude celý večer moderovat v anglickém jazyce.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme, prosíme zkuste zatím naši špičkovou minerálku.