Tisk

Uplatnění karet Dárkomat

Na této stránce najdete podmínky pro uplatnění dárkových karet Dárkomat.cz.

Podmínky použití
Dárkovou kartu lze použít k nákupu zboží či služeb u společnosti Global Wines & Spirits, s.r.o., a to pro úplnou nebo dílčí úhradu ceny. Odpovídající částka bude odečtena od zůstatku na dárkové kartě. Dárkovou kartu lze použít k úhradě i opakovaně, a to až do vyčerpání předem nabitého kreditu. Tuto dárkovou kartu nelze znovu dobíjet. Platnost kreditu na dárkové kartě vyprší uplynutím 12 měsíců od její aktivace. Po uplynutí této lhůty končí platnost dárkové karty bez dalšího upozornění a případný zbývající zůstatek kreditu propadá. Kredit na dárkové kartě není úročen a nelze jej vyplatit v hotovosti.

V případě nedodání objednaného zboží bude se zákazníkem řešena adekvátní náhrada, vrácení peněz zpět na kartu není možné.

Dárková karta je anonymní, přenositelná, ale nelze ji vrátit. Dárková karta je platná pouze na území České republiky. MAFRA nepřebírá žádné záruky za ztrátu, krádež ani neoprávněné použití této dárkové karty. Plné znění všeobecných obchodních podmínek užívání dárkových karet je k dispozici na www.darkomat.cz. Případné reklamace je třeba uplatnit u vydavatele karty prostřednictvím kontaktního formuláře na www.darkomat.cz. Vydavatel: MAFRA, a. s., Karla Engliše 519/11, Praha 5, PSČ 150 00, zapsaná v OR u MS v Praze, oddíl B 1328

Stav zůstatku na kartě sledujte na www.darkomat.cz
Zákaznická linka +420 257 775 257

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme, prosíme zkuste zatím naši špičkovou minerálku.