Tisk

Acqua Panna & San Pellegrino září ve světě gastronomie

San Pellegrino

Dnes ji není pochyb o tom, že dobrou gastromii doprovodí skvěle nejen kvalitní víno, ale i kvalitní minerální voda. A takovým příkladem je Acqua Panna a San Pellegrino.

Obě značky minerální vody o sobě daly v březnu ve světě špičkové gastronomie několikrát nahlas vědět. Pod názvem Copenhagen Dining Week se skrývá týdenní gastronomický festival v Kodani. Letos se ho účastnilo 56 restaurací, které nabízely degustační menu s vodami Acqua Panna a San Pellegrino za opravdu mimořádné ceny. Díky masové komunikaci ve sledovaných časech na nejdůležitějších televizních stanicích se podařilo prodat neuvěřitelných 27 000 poukázek na jednotlivá menu.

Jako sponzor nejlepšího gastronomického průvodce Švédska s názvem The White Guide, se vody Acqua Panna a San Pellegrino nalévaly i na galavečeři 7. března ve Stockholmu, na které se sešly největší kuchařské hvězdy švédské gastromie. Cenu pro nejtalentovanějšího mladého šéfkuchaře obdržel Daniel Berlin, který se letos zúčastní i soutěže "S.Pellegrino Cooking Cup" v Benátkách.

V březnu také proběhla soutěž S.Pellegrino Almost Famous Chef, která zve od roku 2001 nejlepší studenty gastronomických oborů, aby se utkali ve svém umění v jedné z nejprestižnějších kuchyní světa. Ten letošní ročník proběhl pod záštitou The Culinary Institute of America v Greystone v Napa Valley v Kalifornii. Vítězství od velmi prestižní komise porotců získal Američan Marco Bahena z Kendall College v Illinois.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme, prosíme zkuste zatím naši špičkovou minerálku.