Tisk

Volařík - vítězná kolekce 6 x 0,75l

Logo Volařík

Moravian
Collection

Zboží již není v nabídce.

Dárková kolekce vinařství Volařík, které získalo v letošním roce ocenění Vinař roku 2014. Je složená z vín, která zvítězila v prestižních soutěžích jako: Vinař roku, Král vín, Champion Mikulovské podoblasti a dalších. Unikátní výběr, který doplní i vaši vinotéku. Složení kolekce: Hibernal,Věstoňsko,suché,2013 (Vinař roku 2013) Chardonnay,Purmice,polosladké,2013 (Vinař roku i Král vín 2014) Ryzlink rýnský,Terroir Purmice,suché,2013 (Champion Mikulovské podoblasti) Ryzlink vlašský,Purmice, suché,2013 (Vinař roku i Král vín 2014) Ryzlink vlašský,U Boží muky,polosuché,2013 (Král vín 2013) Veltlínské zelené,Věstoňsko,suché,2013 (Vinař roku 2014)

Toto víno ještě nikdo nehodnotil, buďte první a získejte Bobule na další nákupy!

Podrobné informace

Původ

Výrobce: Vinařství Volařík

Vlastnosti

Složení : obsahuje siřičitany, neobsahuje jiné alergeny (mléko, vejce) i když je láhev označena starou verzí štítku (kde se tento údaj původně uváděl)

Přečtěte si ve Vínopedii více o:

Hodnocení a komentáře

Napište vlastní komentář

Za každý komentář, který napíšete získáváte 10 Bobulí. Bobule můžete využít na další nákupy!

Vložit nový komentářVáš e-mail nezveřejnímeTip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1.

Komentáře vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Podobné produkty

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme, prosíme zkuste zatím naši špičkovou minerálku.