Tisk

Stříbrná kolekce Vinaře roku 2014 - Mikrosvín Mikulov

Mikrosvin-mikulov

Moravian
Collection
Sleva
25 %

Zboží již není v nabídce.

Balíček velmi zajímavých vín vinařství Mikrosvín, která se zúčastnila prestižní soutěže Vinař roku 2014 a díky kterým získalo vinařství v této prestižní soutěži druhé místo. Kolekci tvoří průřez jednotlivých řad: Flower Line (určeno pro každodenní popíjení, se zdůrazněním ovocnosti,svěžesti a šťavnatosti), Traditional Line (řada vyzdvihující nezaměnitelný charakter odrůd a jednotlivé viniční tratě) a Premium Line (ukazuje výjimečnost terroir, jednotlivých ročníků a rukopis sklepmistra). Balíček vín obsahuje: Muškát moravský 2013, Flower line(polosladké), Rulandské modré rosé 2013, Flower line (suché), Ryzlink vlašský Purmice 2011 VOC,Traditional line (suché), Rulandské bílé 2011, Traditional line (polosuché), Chardonnay 2005, Premium line (sladké), Ryzlink vlašský 2000, Traditional line (sladké).

Toto víno ještě nikdo nehodnotil, buďte první a získejte Bobule na další nákupy!

Podrobné informace

Původ

Výrobce: Mikrosvín Mikulov

Přečtěte si ve Vínopedii více o:

Výrobce: Mikrosvín Mikulov

Hodnocení a komentáře

Napište vlastní komentář

Za každý komentář, který napíšete získáváte 10 Bobulí. Bobule můžete využít na další nákupy!

Vložit nový komentářVáš e-mail nezveřejnímeTip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1.

Komentáře vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Podobné produkty

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme, prosíme zkuste zatím naši špičkovou minerálku.