Tisk

Míchaný balíček sklo 0,75L - 300 kusů (SP 150 ks + AP 150 ks) - 25,07 Kč/ks

Předchozí

akce
-5 %

akční cena:

7 521 Kč s DPH

původně: 7 917 Kč s DPH

pro věrné zákazníky za:
37605 Bobulí

Dostupnost: Skladem > 200 ks

nákupem získáte 750 Bobulí

Balíček je složen ze 150 ks San Pellegrino a 150 ks Acqua Panna. San Pellegrino je jedinečná, přírodně perlivá minerální voda, pocházející z Lombardie, z provincie Bergamo. Její neutrální, čistá a minerální vůně je podpořena živou, harmonickou a komplexní chutí. Jemné perlení, které je pro San Pellegrino typické, pochází z přírodních pramenů. Její unikátnost je ve vysokém počtu minerálních látek. Acqua Panna je lahodná a delikátní neperlivá minerální voda z Toskánska z okolí města Florencie. Podloží vrtu se skládá z toskánského pískovce a typického jílu. Díky těmto faktorům musí být pramen čerpán z hloubky 900m. Čistá a neutrální s harmonickou, typickou měkkou chutí. Charakteristickými rysy minerálky Acqua Panna je její delikátnost a měkkost.

V ceně balení vody je započítáno i dopravné. Vody dodáváme pouze prostřednictvím kurýrních služeb (není možný osobní odběr). Pokud objednáte pouze vodu, je dopravné zdarma, případnou další platbou je pouze dobírka. V případě kombinace vody a ostatních produktů, zákazník hradí dopravné „ostatních produktů“. Cena přepočtena na 1 ks minerální vody je: 25,07 Kč s DPH. Minimální trvanlivost do: 08/2018.Složení: přírodní slabě mineralizovaná minerální voda nesycená.

Toto víno ještě nikdo nehodnotil, buďte první a získejte Bobule na další nákupy!

Podrobné informace

Vlastnosti

Složení : přírodní pramenitá voda

Hodnocení a komentáře

Napište vlastní komentář

Za každý komentář, který napíšete získáváte 10 Bobulí. Bobule můžete využít na další nákupy!

Vložit nový komentářVáš e-mail nezveřejnímeTip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1.

Komentáře vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Podobné produkty

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme, prosíme zkuste zatím naši špičkovou minerálku.