Tisk

Degustační večeře - destilerie Jacopo Poli

Barili di Sassicaia

Global Wines, s.r.o. a destilerie Jacopo Poli pořádají v úterý 10.4.2012 od 19 hodin degustační večeři v trattorii Aldente, Vězeňská 4, Praha 1.

Destilerie Jacopo Poli je uznávaným výrobcem grappy nejen v Itálii, ale i v mezinárodní gastronomii. Destilerie byla založena v roce 1898 ve Schiavonu a dodnes je vlastněna rodinou Poli - v současné době ji vede pan Jacopo Poli. Cílem je výroba jemné grappy té nejvyšší kvality - i proto patří značka Jacopo Poli mezi špičku této kategorie. A majitel destilerie, p. Jacopo Poli bude hostitelem a moderátorem celého večera.

Večeře je složená z čtyřchodového menu doplněná výběrem italských vín a ojedinělou degustací čtyř vzorků z destilerie Jacopo Poli. Vrcholem degustace grappy je Barilli di Sassicaia, vytvořená spojením nejlepšího výrobce grappy a slavného vinaře - Antinoriho.

Trattoria Aldente , Vězeňská 4, Praha 1, je místem s domácí atmosférou a její menu je založeno na jednoduchosti tradičních italských receptů s důrazem na kvalitu a čerstvost použitých surovin.

Složení degustačního menu:

Předkrm:

První chod:

Druhý chod:

Dezert:

  • domácí tiramisu s amerettini sušenkou

Degustované vzorky grappy:

Cena degustační večeře včetně menu, degustovaných vín a grappy je 1.590,-Kč

Počet osob je limitovaný počtem 18 účastníků, začátek večeře je v 19 hodin.

Pokud máte zájem zúčastnit se této degustační večeře, kontaktujte paní Soukupovou nebo pana Janoucha na 221 965 219, 221 965 217 nebo zakazky@global-wines.cz.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme, prosíme zkuste zatím naši špičkovou minerálku.